Archiwa tagu: Grzegorz Kiszluk

JCI aktywizuje młodych przedsiębiorców

9 lutego w Warszawie odbędzie się bezpłatna konferencja dla osób zainteresowanych tematyką społecznej odpowiedzialności biznesu. JCI Warszawa – filia największej światowej organizacji młodych aktywnych obywateli, liderów i przedsiębiorców – zaprasza do udziału w panelu dyskusyjnym „Przedsiębiorca społecznie zaangażowany”.

Magazyn „Brief” na iPadzie

Magazyn marketingu i sprzedaży „Brief” jest pierwszym polskim, branżowym magazynem w wersji dla iPada. Aplikacja przygotowywana jest we współpracy Optizen Labs z Adobe i dołączy do opartych na tej samej technologii tytułów, jak „The New York Times“, „Wired“ czy „Martha Stewart Living“. Pierwsze tabletowe wydanie „Brief” dostępne będzie w AppStore w styczniu 2011 roku.

Która impreza była najlepsza?

Eurobasket, Mistrzostwa Świata w Wioślarstwie, a może 66. Tour de Pologne? Jaka impreza sportowa zasłużyła na miano najlepszej w Polsce w 2009 roku? Odpowiedź poznamy 5 listopada 2009 r. podczas ceremonii wręczenia Nagród Biznesu Sportowego, która odbędzie się w Centrum Olimpijskim w Warszawie. Wśród osób, które zgłoszą kandydatów do Nagród, rozlosowane zostaną zaproszenia!