Archiwa tagu: Grzegorz Kawecki

Pierwszy etap Os. Kolorowego w Gorzowie ukończony

Koncepcja zespołu mieszkaniowego Osiedla Kolorowego została opracowana przez znanego hiszpańskiego architekta Inaki Molnar Vazqueza. Jako projektant wielu rezydencji, osiedli, a także hoteli w Europie zaproponował on ciekawe rozwiązania urbanistyczne, które pozwalają połączyć najnowsze europejskie trendy z walorami lokalnej zabudowy.

Tarasy Bartycka – ruszyła budowa

Ruszyła budowa inwestycji mieszkaniowej firmy SGI Baltis (www.sgi.pl) na warszawskim Mokotowie. Tarasy Bartycka to nowoczesne osiedle złożone z dwóch czteropiętrowych budynków, w których łącznie znajdzie się 134 komfortowych apartamentów. Atutem inwestycji jest bardzo dobre połączenie komunikacyjne z centrum miasta oraz bliskość rozległych terenów zielonych. Zakończenie prac budowlanych przewidziane jest w pierwszym kwartale 2012 roku.

Copernicus Park – nowe mieszkania w Słupsku

Firma SGI Baltis rozpoczęła nową inwestycję mieszkaniową w centrum Słupska. Copernicus Park to nowoczesny budynek o całkowitej powierzchni użytkowej 17 723 mkw, w którym znajdzie się łącznie 180 mieszkań. Planowane zakończenie pierwszego etapu inwestycji przewidziane jest na III kwartał 2012 roku, a wartość całego projektu to blisko 40 mln zł.

Uroczysta inauguracja budowy Lastadii

Zarząd SGI Baltis oraz Prezydent Miasta Szczecin dokonali uroczystego wmurowanie aktu erekcyjnego – dokumentu inicjującego budowę – pod nowopowstający biurowiec na Łasztowni. Planowane zakończenie prac przewidziane jest na III kwartał 2012 r., a szacowana wartość inwestycji wynosi 70 mln zł. Jest to pierwsze tego typu przedsięwzięcie w rejonie Śródodrza.