Grzegorz Czapla

Portal Inwestycje.pl kończy 4 lata

W lutym 2011 roku portal finansowy Inwestycje.pl (http://www.inwestycje.pl/) obchodzi swoje czwarte urodziny. Od startu w 2007 roku serwis przeszedł dynamiczny proces rozwoju, obecnie jest jednym z największych i najchętniej czytanych polskich serwisów finansowych. Wydawca portalu, Inwestycje.pl S.A., w listopadzie ubiegłego roku z sukcesem zadebiutował na rynku akcji NewConnect. Już niebawem Inwestycje.pl zaskoczą swoich czytelników nowym layoutem i większą użytecznością.

Czytaj dalej »Portal Inwestycje.pl kończy 4 lata

Investing.pl – największa baza ogłoszeń biznesowych w Polsce

Lider ogłoszeń biznesowych i największa platforma inwestycyjna w kraju – kolejny serwis z Grupy Inwestycje.pl cieszy się coraz większą popularnością. 20000 zarejestrowanych i aktywnych inwestorów może wybierać spośród 11000 opublikowanych ofert, a ich liczba ciągle rośnie. Dzięki precyzyjnie wyselekcjonowanej grupie użytkowników, Investing.pl jest doskonałym miejscem na skuteczną reklamę.

Czytaj dalej »Investing.pl – największa baza ogłoszeń biznesowych w Polsce

Już 50 instytucji finansowych w Pasażu Inwestycje.pl

Pasaż Finansowy Inwestycje.pl (http://inwestycje.pl/pasaz_finansowy) cieszy się coraz większą popularnością zarówno wśród odwiedzających go internautów, jak i instytucji finansowych, które chcą zamieścić w nim swoją ofertę produktową. Platforma nawiązuje współpracę z kolejnymi partnerami, dzięki czemu czytelnicy portalu Inwestycje.pl mogą obecnie wybierać spośród oferty 50 największych w kraju instytucji finansowych. Wszystko za pomocą kilku kliknięć i bez wychodzenia z domu.

Czytaj dalej »Już 50 instytucji finansowych w Pasażu Inwestycje.pl