Przejdź do treści

Gruper.pl

1 Gruper.pl

Twórcy Grupera uruchamiają Houzee.pl – pierwszy polski internetowy klub zakupowy Home&Living

houzeeTomasz Dalach i Marcin Mikołajczyk – współzałożyciele i zarządzający serwisem Gruper.pl, w okresie jego największej świetności, powracają na rynek e-commerce. W ramach swojego funduszu Online Partners zbudowali i uruchomili Houzee.pl – pierwszy rodzimy internetowy klub zakupowy, oferujący wyselekcjonowane przez specjalistów i projektantów artykuły wyposażenia wnętrz ze znaczącymi rabatami. Według Dalacha i Mikołajczyka projekt ma potencjał, by przebić sukces polskich zakupów grupowych.

Czytaj dalej »Twórcy Grupera uruchamiają Houzee.pl – pierwszy polski internetowy klub zakupowy Home&Living

Alior Sync rozpoczyna współpracę z serwisami zakupów grupowych

Alior Sync wraz z serwisem Gruper.pl przygotował specjalną ofertę konta osobistego za 0 zł z dodatkową premią 50 zł. Co więcej, każdego miesiąca Bank zwróci posiadaczowi konta aż 5% wartości zakupów zrealizowanych w Internecie za pomocą wydanej do niego karty lub korzystając z opcji „Płacę z Alior Sync”.

Czytaj dalej »Alior Sync rozpoczyna współpracę z serwisami zakupów grupowych

Dziecięce marzenia do spełnienia – wspólna akcja Gruper.pl i Fundacji Dziecięca Fantazja

Od 9 czerwca na portalu Gruper.pl można nabyć specjalny kupon, który wspiera działalność Fundacji Dziecięca Fantazja. Dzięki wspólnej akcji Fundacji i największego polskiego serwisu zakupów grupowych, jego użytkownicy będą mogli pomóc w spełnieniu dziecięcych marzeń.

Czytaj dalej »Dziecięce marzenia do spełnienia – wspólna akcja Gruper.pl i Fundacji Dziecięca Fantazja

500 zł na obsługę rachunku inwestycyjnego

Dzięki najnowszej propozycji Raiffeisen Brokers i portalu Gruper.pl. klienci serwisu będą mieli możliwość spróbowania swoich sił na giełdzie. Wszystko dzięki ofercie obejmującej otwarcie rachunku inwestycyjnego, wzbogaconego o darmowy dostęp do usług i narzędzi inwestycyjnych w Pakiecie Broker Plus. Dodatkowo dla każdego 500 zł na obsługę rachunku.

Czytaj dalej »500 zł na obsługę rachunku inwestycyjnego

Zakupy grupowe w Polsce

Zakupy grupowe stają się coraz popularniejsze. Rośnie nie tylko oglądalność powstałych już witryn oferujących „deale”, ale także liczba podmiotów poszerzających swoją ofertę o serwisy z zakupami grupowymi. A co dla konsumentów najważniejsze – rośnie też liczba ofert prezentowanych na tych witrynach.

Czytaj dalej »Zakupy grupowe w Polsce

Serwis Gruper.pl startuje z zakładką promującą kulturę

Gruper.pl po raz kolejny poszerza zakres proponowanych usług, tym razem o regularne oferty kulturalne, które dostępne są w specjalnie dedykowanej zakładce Kultura. Nowy dział serwisu jest pierwszym tego typu wśród portali zakupów grupowych obecnych na polskim rynku, będący wynikiem rosnącego zainteresowania przedstawicieli świata kultury współpracą z serwisem.

Czytaj dalej »Serwis Gruper.pl startuje z zakładką promującą kulturę