Grupa Żywiec

Grupa Żywiec najlepsza od trzech lat

Grupa Żywiec została wyróżniona w prestiżowym rankingu firm odpowiedzialnych społecznie tygodnika „Polityka”, otrzymując najwyższe wyróżnienie – Złoty Listek CSR. Tym samym potentat polskiego rynku piwa z browarami w Żywcu, Warce, Elblągu, Leżajsku i Cieszynie znalazł się w elitarnym gronie czternastu firm, które w codziennej działalności wdrażają najwyższe standardy odpowiedzialności społecznej, ujęte w normie ISO 26000.Czytaj więcej »Grupa Żywiec najlepsza od trzech lat

Guillaume Duverdier obejmie stanowisko Dyrektora Zarządzającego Grupy Żywiec S.A.

Guillaume Duverdier obejmie stanowisko Dyrektora Zarządzającego, a następnie, w wyniku uchwały Rady Nadzorczej, zostanie powołany na stanowisko Prezesa Zarządu Grupy Żywiec S.A., zastępując w tej roli Xaviera Belison. Duvardier przeniesie się do Polski z Egiptu, gdzie obecnie sprawuje funkcję prezesa Al Ahram Beverages Company w Egipcie, związanej z Grupą HEINEKEN. Guillaume rozpocznie swoje urzędowanie jako Dyrektor Zarządzający 11 listopada.

Czytaj więcej »Guillaume Duverdier obejmie stanowisko Dyrektora Zarządzającego Grupy Żywiec S.A.

On Board PR dla marki Warka

Konsultanci On Board PR Ecco Network będą odpowiedzialni za przeprowadzenie działań komunikacyjnych związanych z realizacją działań dla marki Warka, należącej do portfolio Grupy Żywiec. W ramach współpracy agencja opracowała strategię komunikacyjną, wpisującą się w dotychczasowe działania Grupy Żywiec w zakresie społecznej odpowiedzialności biznesu, prowadzone m. in. w oparciu o „Dialog Społeczny” z mieszkańcami regionu.

Czytaj więcej »On Board PR dla marki Warka

Ball Packaging Europe wprowadza pierwszą w Polsce „dotykową” puszkę dla Grupy Żywiec S.A.

Firma Ball Packaging Europe wyprodukowała dla Grupy Żywiec S.A pierwszą „dotykową” puszkę do piwa Heineken® o pojemności 0,5 litra. Innowacyjny lakier tworzy charakterystyczną teksturę, miękką i przyjemną w dotyku dla konsumenta i solidnie ugruntowuje pozycję marki Heineken® w segmencie produktów wysokiej klasy na polskim rynku. Ball Packaging Europe jest pierwszą firmą, która wprowadziła tego typu puszkę w Polsce.

Czytaj więcej »Ball Packaging Europe wprowadza pierwszą w Polsce „dotykową” puszkę dla Grupy Żywiec S.A.

Grupa Żywiec w elitarnym gronie spółek giełdowych RESPECT Index

19 listopada br. na GPW w Warszawie ogłoszono wyniki badania RESPECT Rating. Grupa Żywiec znalazła się w prestiżowym kręgu szesnastu spółek, które uzyskały pozytywny wynik i tym samym będzie notowana w RESPECT Index – pierwszym indeksie GPW spółek giełdowych, które wyróżniają się odpowiedzialnością w kontekście komunikacji na rynku finansowym, zrównoważonego rozwoju i ładu informacyjnego. Grupa Żywiec jest jedyną spółką FMCG spośród wszystkich znajdujących się w RESPECT Index.Czytaj więcej »Grupa Żywiec w elitarnym gronie spółek giełdowych RESPECT Index