Archiwa tagu: Grupa Selena

Selena 10-lecie dzialalności w Brazylii

Grupa Selena – globalny producent i dystrybutor chemii budowlanej z centralną w Polsce – obchodzi 10-lecie działalności w Brazylii. Selena Sulamericana – brazylijska spółka Grupy Selena – jest jednym z liderów lokalnego rynku pian poliuretanowych, klejów i uszczelniaczy. Na brazylijskim rynku Selena jest cenionym dostawcą obsługującym ponad 600 klientów w 19 stanach, wliczając w to… Czytaj dalej »

Nowa siedziba Selena SA – bo priorytetem jest rozwój

  Pod koniec października po ponad sześciu latach firma SELENA S.A., polska spółka międzynarodowego holidngu Grupy Selena, zmieniła siedzibę swojego głównego biura.Producent i dystrybutor chemii budowlanej przeniósł się do nowoczesnego, wielofunkcyjnego obiektu przy ulicy Wyścigowej we Wrocławiu.

Krzysztof Domarecki członkiem Rady Naukowej Instytutu Techniki Budowlanej

  Krzysztof Domarecki – Prezes Seleny FM SA i założyciel Grupy Selena zajmującej się produkcją i dystrybucją chemii budowlanej, prowadzącej działalność na całym świecie i opartej na polskim kapitale – został członkiem Rady Naukowej Instytutu Techniki Budowlanej. Nominacji dokonał Minister Infrastruktury, Cezary Grabarczyk. Rada w nowym składzie rozpoczęła działalność 18 września, a jej kadencja potrwa… Czytaj dalej »

Nowy zakład produkcyjny w Grupie Selena

  Grupa Selena – prowadzący działalność na całym świecie, oparty na polskim kapitale holding spółek zajmujących się produkcją i dystrybucją chemii budowlanej – nabyła zakład produkcyjny w Krzeszowicach. Będzie on wytwarzał systemy ociepleń, wyroby do osadzania płytek ceramicznych oraz zaprawy murarskie.