Grupa Radiowa TIME

Wystartowała wirtualna platforma muzyczna eskaGO.pl

Uruchomiony niedawno serwis internetowy eskaGO.pl, należący do Time S.A., zastąpił witrynę FabrykaMuzy.pl. Oprócz nowoczesnej szaty graficznej i wygodnej nawigacji nowa platforma zaskoczy internautów możliwością darmowego korzystania nie tylko z kilkudziesięciu tematycznych kanałów radiowych online, ale również ofertą dostępu do kanałów ESKA TV i Polo TV oraz nowego kanału muzycznego – ESKA Party TV.

Czytaj dalej »Wystartowała wirtualna platforma muzyczna eskaGO.pl

20. jubileusz Radia WAWA już 3 kwietnia w klubie „Platinium”

Już wkrótce Radio WAWA będzie hucznie świętować okrągłą rocznicę istnienia stacji wraz ze swoimi słuchaczami i gwiazdami polskiej sceny muzycznej. 3 kwietnia w trakcie urodzinowego wieczoru na scenie klubu „Platinium” wystąpią trzy polskie zespoły – Wilki, Feel i Manchester. Zaproszenia na imprezę można wygrywać w specjalnym konkursie antenowym, który potrwa do końca marca.

Czytaj dalej »20. jubileusz Radia WAWA już 3 kwietnia w klubie „Platinium”

Michał Przerwa wydawcą w Dziale Informacji Grupy Radiowej TIME

Michał Przerwa obejmie z początkiem kwietnia funkcję wydawcy w Dziale Informacji Grupy Radiowej TIME. Wypełni wakat, który powstał na tym stanowisku w związku z awansem Beaty Piekarskiej na szefa działu. Od 1 kwietnia Dział Informacji będzie miał zatem dwóch wydawców – Katarzynę Nowakowską, która jednocześnie pełni funkcję zastępcy szefa newsroomu i Michała Przerwę.

Czytaj dalej »Michał Przerwa wydawcą w Dziale Informacji Grupy Radiowej TIME

Umowa o współpracy Radia PLUS i VOX FM

Radio PLUS i VOX FM podpisały umowę o współpracy, której celem jest stworzenie, na bazie koncesji należących do kooperujących z nimi podmiotów kościelnych, ogólnopolskiej sieci radiowej oraz polubowne zakończenie toczących się postępowań sądowych. Nawiązanie współpracy nie wiąże się z żadnymi zmianami kapitałowymi w strukturach Grupy Radiowej TIME i Eurozet.

Czytaj dalej »Umowa o współpracy Radia PLUS i VOX FM