Przejdź do treści

Grupa Passus

1 Grupa Passus

Nowa wersja Datapolis Workbox

datapolisFirma Datapolis, wchodząca w skład Grupy Passus, zaprezentowała nową wersję swojego flagowego produktu Datapolis Workbox 2013. Umożliwia on projektowanie, wdrożenie i automatyzację przepływów i obiegów dokumentów (ang. workflows) na platformie Microsoft SharePoint 2013. Wersja oprogramowania oznaczona numerem 3.1 została uzupełniona m.in. o funkcjonalność centralnego zarządzania przepływami wersjonowanie procesów oraz o szereg innych usprawnień.

Czytaj dalej »Nowa wersja Datapolis Workbox

2 Grupa Passus

Sprawdź ile wiesz o bezpieczeństwie sieci i aplikacji

passusDo 27 czerwca br. trwa konkurs Grupy Passus, którego motywem przewodnim jest bezpieczeństwo sieci i aplikacji. Każdy chętny, zajmujący się zawodowo bezpieczeństwem lub pasjonat tej tematyki, może zmierzyć się z wyzwaniem, odpowiadając na pięć pytań. Trzy osoby, które udzielą najciekawszych i merytorycznie poprawnych odpowiedzi otrzymają tablety iPad mini. Partnerem technologicznym konkursu jest firma Core Security, światowy lider technologii testów penetracyjnych. Medialnie inicjatywę wspierają Magazyn Networld, Magazyn Programista oraz portal Itfocus.pl. Formularz zgłoszeniowy jest dostępny na stronie http://konkurs.passus.pl/

Czytaj dalej »Sprawdź ile wiesz o bezpieczeństwie sieci i aplikacji

3 Grupa Passus

Automatyka przemysłowa w ofercie Passus

passusGrupa Passus rozszerza portfolio o usługi IT w obszarze automatyki przemysłowej obejmujące m.in.: wdrażanie rozwiązań do projektowania, wizualizacji i kontroli procesów produkcyjnych, integrację zastanych systemów z obszaru automatyki przemysłowej i implementację narzędzi umożliwiających wielowymiarową analizę danych zarówno z systemów HMI/ SCADA, jak i bezpośrednio z urządzeń automatyki przemysłowej. Oferta Passus bazuje na rozwiązaniach firmy Iconics, jednego z największych na świecie, niezależnych dostawców systemów HMI/ SCADA.

Czytaj dalej »Automatyka przemysłowa w ofercie Passus

Grupa Passus wprowadza rozwiązania Dundas na polski rynek

Grupa Passus podpisała umowę partnerską z firmą Dundas, światowym liderem w dziedzinie zaawansowanych rozwiązań do wizualizacji i analizy danych pochodzących z wielu źródeł. Passus, jako jedyna firma w Polsce, oferuje zarówno oprogramowanie Dundas, jak również świadczy profesjonalne usługi konsultacyjne i wsparcie techniczne z zakresu tego produktu. Aplikacja Dundas Dashboard jest platformą, która umożliwia agregację danych z różnych źródeł oraz ich czytelną i atrakcyjną prezentację w formie interaktywnych raportów. Z rozwiązań Dundas, firmy z ponad 20-letnim doświadczeniem, korzystają na świecie m.in.: Microsoft, HP, IBM, Dell, Cisco, Oracle, BNP Paribas, Motorola, Grupa, Boeing oraz Santander.

Czytaj dalej »Grupa Passus wprowadza rozwiązania Dundas na polski rynek