Archiwa tagu: Grupa Media Partner

Schüco wielokrotnie nagradzane

Innowacyjne rozwiązania, wysoka jakość produktów, a nade wszystko kompleksowy program ochrony środowiska w sektorze budowlanym. Firma Schüco była niejednokrotnie nagradzana w prestiżowych konkursach przez profesjonalne jury, złożone z autorytetów w dziedzinie budownictwa, marketingu i wzornictwa – jednak zaufanie klientów to najcenniejsze wyróżnienie.

Selena wygrywa innowacjami – Klej do styropianu TYTAN EOS nagrodzony

Klej do styropianu Tytan EOS firmy Selena SA – jednej ze spółek Grupy Selena, holdingu firm zajmujących się produkcją i dystrybucją chemii budowlanej – został wyróżniony podczas Forum Nowoczesnych Technologii MTP Budma w Poznaniu. Uroczystość wręczenia statuetki TOP BUILDERA 2009 odbyła się 21 stycznia 2009.

Złoty Laur Konsumenta 2008 dla Seleny SA

  Zdobywcą Złotego Lauru Konsumenta 2008 w kategorii „Silikony i pianki” została Selena SA. Tym samym uznano spółkę za najbardziej cenioną polską markę pod kątem popularności i rozpoznawalności. Organizatorem konkursu jest Grupa Media Partner, wydawca dodatków do Rzeczpospolitej – „Rzecz o biznesie” oraz Gazety Prawnej – „Przegląd gospodarczy”.

Żabka Polska SA – zdobywcą Złotego Lauru Konsumenta 2008

  Żabka Polska SA – właściciel największej w Polsce sieci sklepów typu convenience prowadzonych pod marką Żabka – został wyróżniony Złotym Laurem Konsumenta 2008 w kategorii „Sieci Sklepów Mało i Średniopowierzchniowych”. W tym roku, już po raz czwarty, poddano ocenie polskie marki pod kątem popularności i rozpoznawalności. Organizatorem konkursu jest Grupa Media Partner, wydawca dodatków… Czytaj dalej »