Przejdź do treści

Grupa Allegro

Jak polscy operatorzy sieci komórkowych dbają o recykling?

Na polskim rynku posiadamy 4 telekomunikacyjnych potentatów. Niektórzy z nich od dawna proponują usługę recyklingu. Jedna z największych sieci komórkowych w ogóle nie prowadzi działań skupu telefonów do recyklingu. Oprócz firm stricte telekomunikacyjnych, podobną usługę w swojej ofercie posiada również Grupa Allegro.

Czytaj dalej »Jak polscy operatorzy sieci komórkowych dbają o recykling?

Zaplanuj strategię podczas Startup Sprint Marketing

Masz pomysł na to jak w nietuzinkowy sposób promować produkty i usługi? Znalazłeś nowe rozwiązanie skutecznie wspierające sprzedaż? A może masz kłopot ze stworzeniem strategii marketingowej dla swojego startupu? Przyjedź do Poznania na weekend 24-26 maja i weź udział w Startup Sprint Marketing. Kilkunastu mentorów, specjalistów od marketingu pomoże Ci rozwinąć Twój produkt i opracować niebanalną strategię dla Twojej firmy.

Czytaj dalej »Zaplanuj strategię podczas Startup Sprint Marketing

Karierę programisty rozpocznij już w trakcie studiów

Wielu przyszłych programistów chce jak najlepiej przygotować się do pierwszej pracy. Samo podjęcie nauki na studiach informatycznych nie daje gwarancji, że w przyszłości zostanie się rozchwytywanym specjalistą. Sukces zależy od samodzielnej pracy i zdobytego doświadczenia. Jakie dodatkowe umiejętności warto zdobyć i na co zwrócić szczególną uwagę podczas studiów podpowiadają specjaliści z Grupy Allegro.

Czytaj dalej »Karierę programisty rozpocznij już w trakcie studiów

Akademia Allegro podsumowuje rok edukacyjny 2011/2012

Akademia Allegro niebawem kończy rok edukacyjny w obecnym sezonie. Tylko w ramach dwóch sztandarowych projektów edukacyjnych, trenerzy przeprowadzili warsztaty z e-commerce aż w 54 mniejszych i 10 dużych miastach w całej Polsce. Tego, jak prowadzić i rozwijać własny biznes w sieci uczyło się ponad 2 tys. osób oraz 700 już działających firm. Czas na zasłużone wakacje.

Czytaj dalej »Akademia Allegro podsumowuje rok edukacyjny 2011/2012

Specjaliści e-biznesu z całego świata w październiku w Poznaniu

Grupa Allegro już po raz trzeci organizuje międzynarodowe spotkanie poświęcone metodom rozwoju biznesu z wykorzystaniem rozwiązań e-commerce. Konferencja e-nnovation odbędzie się w dniach 15-16 października w Poznaniu. Pojawią się na niej przedstawiciele top marek, kadra zarządzająca firm z Europy Środkowo-Wschodniej oraz  eksperci i praktycy e-biznesu z całego świata.

Czytaj dalej »Specjaliści e-biznesu z całego świata w październiku w Poznaniu

Zakupy grupowe od Allegro już rok na rynku

Serwis zakupów grupowych Citeam.pl, działający w strukturach Grupy Allegro, zamknął właśnie pierwszy rok swojej działalności na polskim rynku. W tym czasie portal wspiął się na podium branży zakupów grupowych z liczbą 2,4 mln użytkowników i jako pierwszy w Polsce zachęcał do kupowania za pół ceny podczas kampanii reklamowej. W ciągu roku sprzedał też ponad pół miliona kuponów zniżkowych.

Czytaj dalej »Zakupy grupowe od Allegro już rok na rynku

Stało się: wspólna oferta Allegro i Gadu-Gadu już na rynku

Liderzy rynku – Grupa Allegro i GG – zgodnie z zapowiedziami połączyli siły i stworzyli wspólne biuro reklamy. Oferuje ono narzędzia pozwalające dotrzeć do blisko 80% polskich internautów, ustępując w zasięgu jedynie Grupie Google. Obie spółki należą do globalnego koncernu Naspers, którego serwisy trafiają w Polsce do 15 milionów użytkowników miesięcznie.

Czytaj dalej »Stało się: wspólna oferta Allegro i Gadu-Gadu już na rynku

Citeam.pl wystartował z niekonwencjonalną kampanią reklamową

Serwis zakupów grupowych Citeam.pl, należący do Grupy Allegro, rozpoczął właśnie pierwszą w Polsce kampanię promującą kupowanie za pół ceny. Kompleksowe działania objęły telewizję, radio, kino, internet, outdoor oraz eventy pod hasłem Salony Grzechu. Akcję przygotowała i zrealizowała krakowska agencja Opcom we współpracy z firmami Starcom i dotPR.

Czytaj dalej »Citeam.pl wystartował z niekonwencjonalną kampanią reklamową

Jak wygląda sprzedaż nieruchomości bez pośrednika

Osoby planujące sprzedaż mieszkania lub domu mogą to uczynić na dwa sposoby – samodzielnie przygotować ofertę i załatwić wszystkie formalności bądź wynająć agencję nieruchomości. Tym, którzy zdecydują się na sprzedaż bezpośrednią, serwis otoDom.pl podpowiada, na co zwrócić uwagę na każdym etapie tego procesu oraz wyjaśnia, jak przygotować się do transakcji.

Czytaj dalej »Jak wygląda sprzedaż nieruchomości bez pośrednika