Przejdź do treści

Grupa Adweb

Strony kariery – mocne i słabe strony pracodawców

Skąd najczęściej osoba poszukująca pracy czerpie wiedzę o pracodawcy? W XXI wieku, podstawą jest strona internetowa firmy. Pracodawcom w Polsce wydaje się jednak nie zależeć na sprawnej komunikacji z potencjalnymi pracownikami – świadczą o tym wyniki raportu badającego kondycję zakładki kariera na stronach największych pracodawców w Polsce, przeprowadzonego przez Agencję Marketingu Zintegrowanego Grupa Adweb. 

Czytaj dalej »Strony kariery – mocne i słabe strony pracodawców

Interaktywny Clubbing

ADSEO – marka Grupy Adweb specjalizująca się w marketingu wyszukiwarkowym – przeprowadziła badania pokazujące jak właściciele lokali prowadzą działania promocyjne w Sieci i porównała je do tego, jak radzą sobie kluby londyńskie, berlińskie i wiedeńskie. Efektem kilkumiesięcznej pracy jest raport, którego głównym celem było zwrócenie uwagi na skuteczność reklamy online.

Czytaj dalej »Interaktywny Clubbing

Tydzień STOsownych ofert w 2BE.PL

Firma 2BE.PL kontynuuje serię szybkich promocji. Po styczniowej obniżce cen domen, obcięto ceny serwerów. Tydzień STOsownych ofert to promocja skierowana do osób, które myślą o stworzeniu własnej strony internetowej. Rozpoczynając swoją przygodę w sieci trudno oszacować jaką popularnością będzie cieszyć się nasz serwis. Wielu osobom wybór parametrów pakietu hostingowego sprawia problem. Z myślą o nich firma 2BE.PL przygotowała nową, szybką promocję.Czytaj dalej »Tydzień STOsownych ofert w 2BE.PL

Głosowanie przez internet nowoczesną alternatywą

E-głosowanie zbędną nowinką czy szansą na rozwiązanie problemów demokracji XXI wieku? Organizatorzy projektu E-głosowanie w Polsce realizowanego przez Stowarzyszenie Polska Młodych przekonują, że wprowadzenie możliwości głosowania przez internet pomoże pokonać bariery związane z dostępem do lokalów wyborczych oraz…brakiem tych lokali.

Czytaj dalej »Głosowanie przez internet nowoczesną alternatywą