Przejdź do treści

Grupa ADV

Grupa ADV aktywizuje działania sprzedażowe

Grupa ADV – holding firm działających w obszarze komunikacji cyfrowej, innowacyjnych technologii i sektorze e-commerce – rozpoczyna sprzedaż parasolową produktów i usług oferowanych przez wszystkie spółki z Grupy. Za aktywność prosprzedażową – opartą na synergiach technologiczno-produktowych – odpowiedzialny będzie nowo powołany w tym celu dział [syner:g]. To kolejny krok Grupy ADV zakładający systematyczny wzrost przychodów, obok sprzedaży gotowych produktów i dynamicznej ekspansji na rynkach zagranicznych.

Czytaj dalej »Grupa ADV aktywizuje działania sprzedażowe

„Go GLOBAL!” – nowe perspektywy i rosnący potencjał Grupy ADV

Grupa ADV – holding firm działających w obszarze komunikacji cyfrowej, innowacyjnych technologii i sektorze e-commerce – rozpoczyna realizację strategii „Go GLOBAL!” i zwiększa sprzedaż na rynkach zagranicznych, m.in. w Holandii, Francji, Niemczech, Turcji, Indonezji i USA. W obszarze innowacyjnych technologii Grupa ADV weszła już na rynki Arabii Saudyjskiej, Kenii, Szwajcarii i Senegalu. Tym samym spółka oczekuje dalszego, dynamicznego wzrostu przychodów.

Czytaj dalej »„Go GLOBAL!” – nowe perspektywy i rosnący potencjał Grupy ADV

Akcje Grupy ADV już w portfelach amerykańskich inwestorów

Grupa ADV – holding firm działających w obszarze komunikacji cyfrowej, innowacyjnych technologii i sektorze e-commerce – poinformowała o pierwszych transakcjach dokonanych na amerykańskim rynku pozagiełdowym OTCQX. To trzeci najaktywniejszy rynek w USA po NYSE i NASDAQ – wartość transakcji w 2010 roku przekroczyła 144 miliardów USD. Grupa ADV jest pierwszą polską spółką, której ADRy są notowane na OTCQX. Tym samym inwestorzy mają zapewnioną płynność obrotu papierami wartościowymi. W transakcja pakietowych inwestorzy amerykańscy kupili ponad 13% akcji Grupy ADV.

Czytaj dalej »Akcje Grupy ADV już w portfelach amerykańskich inwestorów

Grupa ADV S.A. podwoiła w 2011 roku zysk netto, a przychody wzrosły o 72%

Grupa ADV – holding firm działających w obszarze komunikacji cyfrowej, innowacyjnych technologii oraz e-commerce – odnotowała w 2011 roku 92 mln zł skonsolidowanych przychodów, co oznacza wzrost o 72% w porównaniu z 2010 rokiem. Zysk netto osiągnął rekordowy w historii spółki poziom 5,13 mln zł i był wyższy o 102% względem 2010 roku. Zysk na jedną akcję Grupy ADV ukształtował się w na poziomie 1,19 zł, rok wcześniej było to 0,60 zł.

Czytaj dalej »Grupa ADV S.A. podwoiła w 2011 roku zysk netto, a przychody wzrosły o 72%

Adv.pl (Lemon Sky) współpracuje z firmą Amica

Agencja Adv.pl z Grupy ADV rozszerza kompetencje w zakresie strategii i kreacji w obszarze social media.  Realizuje – dzięki wygranemu przetargowi – kompleksową kampanię na rzecz marki Amica. Współpraca z liderem rynku AGD obejmuje nie tylko długofalową politykę aktywności marki w największych, polskich portalach społecznościowych, ale zakłada również działania w obszarze komunikacji e-PR. Projekt wpisuje się w kampanię marki Amica i jest spójny z przyjętą koncepcją budowy jej odświeżonego wizerunku.

Czytaj dalej »Adv.pl (Lemon Sky) współpracuje z firmą Amica

SMT Software Gazelą Biznesu 2011

SMT Software S.A. – spółka o profilu informatycznym z Grupy ADV, notowana na NewConnect – została laureatem prestiżowej nagrody Gazele Biznesu 2011. SMT Software zajęła 15. pozycję z 323 w województwie dolnośląskim oraz 119. z 3 779 Gazel Biznesu w rankingu ogólnopolskim. Redakcja Pulsu Biznesu już po raz 12. wyróżniła dynamicznie rozwijające się spółki krajowe, które osiągają dobre wyniki finansowe i są rzetelnym partnerem w biznesie. Konkurs odbywa się pod patronatem Krajowej Izby Gospodarczej przy współpracy z firmą Coface Poland.

Czytaj dalej »SMT Software Gazelą Biznesu 2011

Odkryj niezwykłą „Kreskostorię Polski” w kinach 5D Extreme

Pierwszy odcinek „Kreskostorii Polski” – długo oczekiwanego serialu produkcji Studia Animacji Xantus z Grupy ADV, którego reżyserem i scenarzystą jest Bartek Kędzierski – trafi na ekrany kin 5D już 20 stycznia 2012 roku. Technologia 5D i dodatkowe efekty zaskoczą pasjonatów historii i sprawią, że każdy widz poczuje się jak bohater serialu. Pilotażowy odcinek serii zostanie wyemitowany w sieci Kin 5D Extreme w całej Polsce, a premierowe pokazy będzie można zobaczyć już w styczniu!

Czytaj dalej »Odkryj niezwykłą „Kreskostorię Polski” w kinach 5D Extreme