Groupon.pl

Zakupy grupowe w Polsce

Zakupy grupowe stają się coraz popularniejsze. Rośnie nie tylko oglądalność powstałych już witryn oferujących „deale”, ale także liczba podmiotów poszerzających swoją ofertę o serwisy z zakupami grupowymi. A co dla konsumentów najważniejsze – rośnie też liczba ofert prezentowanych na tych witrynach.

Czytaj więcej »Zakupy grupowe w Polsce

Meritum Bank na Groupon.pl. 100 zł premii na paliwo

Meritum Bank, zdobywca tytułu Przyjazny Bank Newsweeka w kategorii Bank Internetowy, rozpoczyna kolejną akcję promocyjną skierowaną do internautów. Każdy, kto wykupi na Groupon.pl specjalny kupon o wartości 5 zł, a następnie otworzy darmowe konto w Meritum Banku i spełni warunki promocji otrzyma 100 zł zwrotu wydatków na paliwo. Dodatkowo, w ramach oferty premiowania transakcji paliwowych obowiązującej w Meritum Banku, posiadacze kont mogą otrzymywać nawet do 30 zł miesięcznie zwrotu wydatków dokonywanych na dowolnej stacji paliw w kraju lub za granicą.

Czytaj więcej »Meritum Bank na Groupon.pl. 100 zł premii na paliwo

Groupon Polska solidnym pracodawcą

Największy polski portal Groupon.pl oferujący zakupy grupowe rozbudowuje swoje szeregi i ubiega się o pozycję solidnego pracodawcy. Firma zaczynała działalność w kwietniu 2010 zatrudniając 6 osób. W tej chwili zespół liczy ponad 100 pracowników i stale się powiększa. W planach firmy jest udział w programach i wydarzeniach docierających do młodych osób i studentów poszukujących ciekawej pracy.

Czytaj więcej »Groupon Polska solidnym pracodawcą

Groupon 2010. 101 milionów złotych w kieszeniach Polaków

1000 ofert usług kosmetycznych, 500 ofert gastronomicznych, tyle samo sportowych i kulturalnych,  ponad 2 miliony użytkowników, trzecie miejsce wśród najczęściej oglądanych witryn e-commerce w Polsce.  Tak wyglądają liczby po niecałym roku funkcjonowania Groupon.pl. Dzięki ofertom w serwisie Polacy zaoszczędzili  już ponad 100 milionów złotych.

Czytaj więcej »Groupon 2010. 101 milionów złotych w kieszeniach Polaków

12 znanych osób wraz z firmą Lenovo wspierają Fundację SYNAPSIS

„Pokaż innym jak czerpiesz radość z życia” to motto kalendarza na rok 2011, który od dziś jest dostępny w sprzedaży. W projekt zaangażowało się 12 znanych osób: Michał Bąkiewicz, Katarzyna Dowbor, Dorota Gardias, Monika Jarosińska, Patricia Kazadi, Marcin Kwaśny, Alżbeta Lenska, Michał Lesień, Rafał Patyra, Michał Piróg, Małgorzata Potocka i Janusz Tylman, którzy na zdjęciach prezentują swoje hobby, pasje bądź to, w jaki sposób lubią spędzać wolny czas. Mecenasem kalendarza jest firma Lenovo, światowy producent komputerów przenośnych i stacjonarnych. Całkowity zysk ze sprzedaży zostanie przekazany Fundacji SYNAPSIS, która od 20 lat realizuje misję pomocy dzieciom i osobom dorosłym dotkniętym autyzmem. Kalendarz można nabyć poprzez Partnerów projektu: Allegro – na aukcji charytatywnej www.kalendarz2011.allegro.pl oraz na platformie handlowej groupon.pl.

Czytaj więcej »12 znanych osób wraz z firmą Lenovo wspierają Fundację SYNAPSIS

CityDeal zmienia logo i domenę na Groupon

Po miesiącu od przejęcia przez Groupon, portal zakupów grupowych Citydeal.pl zmienia logo i domenę. W okresie przejściowym logo łączy obydwie marki – Groupon i Citydeal. Obecnie aktywne są też obie domeny, kierujące na tą samą stronę. Docelowo, portal będzie funkcjonował tylko pod adresem www.groupon.pl, a layout zostanie zmieniony zgodnie ze standardami Groupon.Czytaj więcej »CityDeal zmienia logo i domenę na Groupon