Great Place to Work Institute

SAS Institute w czołówce najlepszych pracodawców w Polsce i w Europie

SAS Institute – wiodący dostawca  analityki i oprogramowania Business Intelligence  – znalazł się w gronie najlepszych pracodawców w rankingu Great Place to Work Institute®. Polski oddział SAS uplasował się na 4 pozycji listy „Najlepsze Miejsca Pracy Polska 2012” w kategorii firm zatrudniających do 500 pracowników. Wysoka pozycja w polskiej edycji rankingu przyczyniła się do zajęcia przez SAS 3 miejsca  na liście ”Najlepszych Międzynarodowych Miejsc Pracy w Europie 2012”. W edycji europejskiej były brane pod uwagę wyniki osiągnięte przez oddziały SAS w Belgii, Finlandii, Francji, Grecji, Włoszech, Polsce, Portugalii, Szwecji i Szwajcarii.

Czytaj więcej »SAS Institute w czołówce najlepszych pracodawców w Polsce i w Europie

GSK – tu chce się pracować

GlaxoSmithKline zostało uznane Idealnym Pracodawcą oraz Najlepszym Miejscem Pracy w badaniu przeprowadzonym przez Great Place to Work Institute Polska oraz rankingu Universum Student Survey. Firma GSK  znalazła się na wysokim, 8 miejscu wśród firm, które zostały uznane za Najlepsze Miejsca Pracy. Zestawienie przygotowała firma doradcza Great Place to Work Institute Polska (GPTW).

Czytaj więcej »GSK – tu chce się pracować

Google Polska zajął pierwsze miejsce na liście Najlepszych Miejsc Pracy w Polsce

Great Place to Work® Institute Polska ogłosił po raz pierwszy w Polsce Listę Najlepszych Miejsc Pracy Polska 2009. Lista honoruje polskie przedsiębiorstwa stosujące praktyki i programy wyjątkowych miejsc pracy, które promują wartości wiarygodności, szacunku, sprawiedliwości, dumy i koleżeństwa wśród ich pracowników na najwyższym poziomie.
Czytaj więcej »Google Polska zajął pierwsze miejsce na liście Najlepszych Miejsc Pracy w Polsce

Jak w pełni zaangażować ludzi w „czasach turbulencji’? III edycja projektu Postawy Pracownicze

Wartość, jaką jest pracownik i jego nastawienie do wykonywanych obowiązków oraz samego miejsca pracy jest bezdyskusyjna. Stwierdzenie wydaje się oczywiste jednak kiedy przychodzi do części praktycznej, czyli analizy działań podejmowanych celem budowania właściwych postaw pracowników, sytuacja wygląda już zupełnie inaczej – niestety gorzej.
Czytaj więcej »Jak w pełni zaangażować ludzi w „czasach turbulencji’? III edycja projektu Postawy Pracownicze