Grażyna Wolszczak

Manekiny w Warszawie zobaczyło ponad 20 tyś. osób

Od 17 do 22 września na Placu Zamkowym w Warszawie można było zobaczyć nietypową ekspozycję naturalnej wielkości manekinów różnej płci i w różnych kolorach. Kilka z nich zostało ozdobionych przez znane osoby, w tym: Edwarda Lutczyna, Agatę Bogacką, Grażynę Wolszczak i Cezarego Harasimowicza. Ekspozycję zobaczyło ponad 20 tyś. warszawiaków.

Czytaj więcej »Manekiny w Warszawie zobaczyło ponad 20 tyś. osób

Trwają zdjęcia do „Pierwszej Miłości”

No i wreszcie stało się. Marysia i Paweł spotykają się na sali sądowej, aby wziąć rozwód. Czy doprowadzą tę sprawę do końca? Jednak – jak to w miłości – nie tylko burze czekają naszych bohaterów. Wreszcie zaświeci słońce dla Artura, który w końcu stanie na ślubnym kobiercu. Scenarzyści „Pierwszej Miłości” zaplanowali dla swoich widzów sto odcinków obfitujących w niezwykłe wydarzenia. Kogo spotka szczęście w miłości, a kto musi jeszcze poczekać? Na nowe odcinki serialu ATM Grupa zaprasza już we wrześniu do stacji Polsat.

Czytaj więcej »Trwają zdjęcia do „Pierwszej Miłości”

Oskary Telekomunikacji rozdane

Już po raz dziewiąty rozdano „Wirtualne Telefony” – nagrody dla liderów polskiego rynku teleinformatycznego, za wyjątkowe osiągnięcia oraz produkty i usługi wprowadzone na rynek w 2009 roku. Nagrody wręczono podczas gali magazynu „Mobile Internet”, która odbyła się 25 lutego 2010 roku w warszawskim klubie Dekada.Czytaj więcej »Oskary Telekomunikacji rozdane