Gratka.pl

Morizon.pl ma nowego szefa i duże ambicje

Od 1 czerwca Morizon.pl – internetowa wyszukiwarka nieruchomości – ma nowego szefa. Został nim były Dyrektor ds. Rozwoju serwisu Gratka.pl – Bolesław Drapella. Obejmujący fotel Prezesa stanął przed ambitnym zadaniem przebudowy serwisu i osiągnięcia w ciągu kilku najbliższych miesięcy jednej z czołowych pozycji wśród serwisów nieruchomościowych w Polsce.

Czytaj dalej »Morizon.pl ma nowego szefa i duże ambicje

Polskapresse uruchamia system serwisów społecznościowych – Dzielnicowo.pl

Polskapresse uruchomiła platformę do budowania lokalnych serwisów społecznościowych Dzielnicowo.pl. To pierwszy w Polsce system umożliwiający społecznościom samodzielne tworzenie serwisów i zapewniający dostęp do informacji. Matury2010.pl to pierwszy serwis tematyczny przygotowany przez Polskapresse na platformie Dzielnicowo.pl.
Polskapresse oferuje społecznościom nowy model tworzenia serwisów społecznościowych. Platforma Dzielnicowo.pl umożliwia internautom budowanie nawet niewielkich społeczności, gromadzących się wokół najbliższego otoczenia, dzielnicy, ulicy, czy też wspólnych pasji, np. klubu piłkarskiego. Czytaj dalej »Polskapresse uruchamia system serwisów społecznościowych – Dzielnicowo.pl

Za 20 dni koniec kryzysu w branży nieruchomości

Każdy z nas mówi kryzysie. Ale nikt go jeszcze do tej pory nie widział. Obecna sytuacja na rynku nieruchomości na pewno skłania do zastanowienia. Jednym spędza sen z powiek, dla innych jest motorem do działania i kreatorem nowych rozwiązań. Niezaprzeczalnym jest natomiast fakt, że zaraz po branży finansowej i ubezpieczeniowej kryzys spadł na deweloperów i całą branżę nieruchomości.

Czytaj dalej »Za 20 dni koniec kryzysu w branży nieruchomości