Archiwa tagu: GPS

Nawigacje NaviExpert na tabletach Lark

Lark Europe, producent sprzętu elektronicznego, zrealizował  wspólny projekt z NaviExpert, dostawcą nawigacji na telefony i tablety z funkcją omijania korków i ostrzeżeniami CB. Dzięki wspólnej akcji do sprzedaży trafił tablet Lark FreeMe 70.7 3G wyposażony w bezpłatną nawigację NaviExpert.

AutoGuard oficjalnym partnerem rajdów PZMot-u

AutoGuard został wybrany na oficjalnego partnera rajdów organizowanych przez Polski Związek Motorowy w ramach Rajdowych Samochodowych Mistrzostw Polski. Na potrzeby organizatorów oraz kierowców firma stworzyła nową aplikację kontroli przejazdu pojazdów rajdowych, opartą na technologii GPS, tzw. ASTO – AutoGuard Safety Tracking Operation Dopełnieniem systemu jest funkcjonujący już od ponad dwóch lat serwis Wirtualny Kibic, przygotowany… Czytaj dalej »

Technologia dotykowa podbija świat

Kiedyś znane tylko z targów branży IT, dziś dostępne niemal w każdym sklepie. Gadżety wykorzystujące technologie dotykowe stają się współczesnym wyznacznikiem standardu i wygody. Mobilne urządzenia, takie jak mp4, GPS czy telefony komórkowe coraz częściej opierają się właśnie na tego typu rozwiązaniach. Niecodzienna technika przekłada się również na zainteresowanie konsumentów – im więcej technologicznych  niespodzianek,… Czytaj dalej »

Grupa Polska Stal SA – 10 lat na rynku

Mimo gospodarczej dekoniunktury, która dotknęła również branżę hutniczą Grupa Polska Stal, jeden z największych dystrybutorów wyrobów stalowych w Polsce, osiąga dobre wyniki. Jak poinformował Marek Żołubowski, prezes zarządu GPS, spółka w ciągu trzech kwartałów tego roku sprzedała ponad 180 tysięcy ton wyrobów ze stali za niemal 330 mln zł, co przełożyło się na ponad 600… Czytaj dalej »