Archiwa tagu: Google

Nie daj się oszukać firmom pozycjonerskim

W obecnych czasach posiadanie strony internetowej to niemalże obowiązek. Jednak sama witryna internetowa, znajdująca się na trzeciej czy czwartej stronie w wyszukiwarce Google to za mało. Z pomocą przychodzą firmy zajmujące się pozycjonowaniem stron, dzięki swoim działaniom są w stanie wprowadzić naszą stronę wysoko w organicznych wynikach wyszukiwania Google pod wskazane przez nas słowa kluczowe… Czytaj dalej »

Komunikat grupy SEM nt. zmiany agorytmu wyszukiwarki Google

W wyniku zmiany algorytmu Google, zaobserwowanej w dniach 4-5 października 2013r, określanej jako “Pingwin 2.1”, pojawiły się liczne wątpliwości zarówno wśród firm świadczących usługę pozycjonowania, jak i wśród ich klientów. Wątpliwości te dotyczą zarówno tego, co było przyczyną obserwowanych w zdecydowanej większości spadków pozycji, jak i tego, na ile stabilnym kanałem dotarcia do potencjalnych klientów będzie w przyszłości pozycjonowanie w wynikach organicznych Google.

Deezer i Google jeszcze bardziej zintegrowane

Po ogłoszeniu informacji, że serwis Deezer znalazł się wśród ograniczonej liczby aplikacji, które mają być zawarte w rozszerzonym wyszukiwaniu Google, Clement Cezard, wiceprezes ds. rozwoju biznesu w Deezer, powiedział: „Jesteśmy zachwyceni, że Deezer i Google są coraz bardziej zintegrowane!