Google AdWords

Kampanie rozszerzone – nowość w Google AdWords

Kampanie rozszerzone to nowe rozwiązanie tworzenia kampanii AdWords wprowadzone w pierwszej połowie lutego przez Google. Jest to związane z badaniami (http://goo.gl/wzXot), które pokazały jak zmienia się konsumpcja Sieci oraz jak wiele urządzeń z dostępem do Internetu jest na co dzień wykorzystywanych do wyszukiwania informacji przez statystycznego użytkownika.

Czytaj dalej »Kampanie rozszerzone – nowość w Google AdWords

Wpływ wideo na pozycję strony w wyszukiwarce

Jednym z głównych wyznaczników sukcesu firmy w internecie jest optymalizacja jej strony firmowej pod kątem wyszukiwarek (SEO). Konkurencyjność na listach wyników wyszukiwania zwiększa zamieszczanie materiałów wideo. Jednak, by odniosło to pożądane efekty muszą być one także odpowiednio zoptymalizowane. Jak więc wykorzystać wideo do poprawy pozycji w rankingach?

Czytaj dalej »Wpływ wideo na pozycję strony w wyszukiwarce

Wyniki giftsonline.pl wciąż w górę

Twórcy giftsonline.pl mają kolejny powód do dumy. Uruchomiona miesiąc temu kampania promocyjna portalu, w której wykorzystywany jest program Google AdWords, zaowocowała odwiedzinami blisko 8. tysięcy nowych użytkowników. Statystyki pokazują, że czas, jaki osoby poszukujące gadżetów reklamowych spędzają na giftsonline.pl systematycznie rośnie. Możliwości pierwszej w Polsce wyszukiwarko-porównywarki artykułów promocyjnych są więc coraz efektywniej wykorzystywane, co przekłada się na rozwój i doskonalenie stosowanych w serwisie rozwiązań.

Czytaj dalej »Wyniki giftsonline.pl wciąż w górę