GOG.com

GOG.com wprowadza do oferty filmy i zaprasza wielkie światowe studia do współpracy

GOG.com, platforma cyfrowej dystrybucji gier należąca do Grupy CD PROJEKT, rozszerzyła swoją ofertę o filmy bez DRM. Klienci GOG.com mogą na początek wybierać spośród dwudziestu filmów dokumentalnych poświęconych m.in. grom wideo i kulturze internetowej. W przyszłości GOG.com chce zachęcić do współpracy największe, światowe studia i oferować klientom kinowe oraz telewizyjne klasyki.Czytaj więcej »GOG.com wprowadza do oferty filmy i zaprasza wielkie światowe studia do współpracy

GOG.com przedstawia technologię GOG Galaxy i rozpoczyna przedsprzedaż Wiedźmina 3 na wyłączność

Platforma cyfrowej dystrybucji GOG.com, należąca do Grupy CD PROJEKT, na specjalnej konferencji w Los Angeles, ogłosiła start GOG Galaxy. Innowacyjna technologia umożliwia grę zarówno online oraz offline bez zabezpieczeń typu DRM i stanowi prawdziwą rewolucję w podejściu do graczy. GOG rozpoczął również przedsprzedaż Wiedźmina 3.Czytaj więcej »GOG.com przedstawia technologię GOG Galaxy i rozpoczyna przedsprzedaż Wiedźmina 3 na wyłączność

GOG.com wśród 50 najlepszych stron internetowych świata tygodnika „Time”

cdpSerwis GOG.com, należący do giełdowej Grupy CD PROJEKT, został uznany jedną z 50 najlepszych stron internetowych świata przez prestiżowy tygodnik „Time”. To doskonała promocja i wielkie wyróżnienie dla tej młodej platformy cyfrowej dystrybucji gier. Oprócz GOG.com w zestawieniu umieszczono tylko dwa inne serwisy zajmujące się grami.

Czytaj więcej »GOG.com wśród 50 najlepszych stron internetowych świata tygodnika „Time”

GOG.com podbija rynek Apple

GOG.com, należąca do CD Projekt RED, globalna platforma cyfrowej dystrybucji gier, zanotował znaczący przyrost popularności i osiągnął kolejny kamień milowy w swoim rozwoju. Dzięki wprowadzeniu do oferty gier na komputery Mac na stronie wzrósł zarówno generowany ruch, liczba użytkowników, jak i ogólna liczba medialnych publikacji dotyczących platformy.

Czytaj więcej »GOG.com podbija rynek Apple

Jesienna ofensywa Grupy CD Projekt Red. W październiku podwójne uderzenie

Takiej jesieni w historii Grupy CD Projekt RED jeszcze nie było! Od startu cyfrowej rewolucji na CDP.pl, przez kolejne informacje na temat cyberpunkowej produkcji studia RED, po poszerzenie działalności w GOG.com. Ilość wydarzeń jest tak duża, że po raz pierwszy wymaga zorganizowania nie jednej, a dwóch konferencji. Bądźcie z nami tej jesieni, poznajcie nasze plany i zobaczcie jak się zmieniamy!

Czytaj więcej »Jesienna ofensywa Grupy CD Projekt Red. W październiku podwójne uderzenie