Tag Archives: Godziny dla Rodziny

Czary mary w Centrum Handlowym Osowa

Już 12 października Centrum Handlowe Osowa zaczaruje wszystkie dzieci, które w godzinach od 13:00 do 17:00 odwiedzą gdańską galerię. Będzie muzycznie, tanecznie a przede wszystkim magicznie. Wszystko to za sprawą kolejnego eventu organizowanego w ramach akcji „Godziny dla Rodziny”, w ramach którego klienci CH Osowa odwiedzą tym razem „Krainę czarów”.

Dziki Zachód w Centrum Handlowym Osowa

Tradycyjnie, w drugą sobotę miesiąca w Centrum Handlowym Osowa odbył się event przygotowany w ramach całorocznej akcji „Godziny dla Rodziny”. Tym razem – 14 września – przenieśliśmy się do krainy rdzennych Amerykanów, którą można było poznać w wiosce indiańskiej, powstałej w środku gdańskiego centrum handlowego.

Japońska kultura w Centrum Handlowym Osowa

Zastanawiacie, się co wyróżnia japońską kulturę od innych? Przede wszystkim harmonia, spokój i wierność tradycji przekazywanej z pokolenia na pokolenie. O tym wszystkim mogli przekonać się mieszkańcy Trójmiasta i okolic, którzy 11 maja 2013 roku odwiedzili gdańskie Centrum Handlowe Osowa i wzięli udział w evencie „Japoński orient” organizowanym w ramach akcji „Godziny dla Rodziny”.

Spotkanie z nauką i ekologią w Centrum Handlowym Osowa

Już w sobotę 14 lipca 2012 roku w godzinach 13:00-17:00 w gdańskim Centrum Handlowym Osowa odbędzie się kolejna odsłona akcji „Godziny dla Rodziny”. Tym razem galeria przygotowała edukacyjny piknik dla dzieci i dorosłych, podczas którego każdy będzie mieć okazję zafascynować się niezwykłym światem nauki oraz dowiedzieć się, jak dbać o środowisko naturalne.