Przejdź do treści

Godziny dla Rodziny

1 Godziny dla Rodziny

Czary mary w Centrum Handlowym Osowa

ch osowaJuż 12 października Centrum Handlowe Osowa zaczaruje wszystkie dzieci, które w godzinach od 13:00 do 17:00 odwiedzą gdańską galerię. Będzie muzycznie, tanecznie a przede wszystkim magicznie. Wszystko to za sprawą kolejnego eventu organizowanego w ramach akcji „Godziny dla Rodziny”, w ramach którego klienci CH Osowa odwiedzą tym razem „Krainę czarów”.

Czytaj dalej »Czary mary w Centrum Handlowym Osowa

Wioska indiańska w Centrum Handlowym Osowa

ch osowaJuż 14 września w godzinach od 13:00 do 17:00 gdańskie Centrum Handlowe Osowa zamieni się w prawdziwą wioskę indiańską. Będzie to kolejny przystanek w podróży dookoła świata organizowanej w ramach całorocznej akcji „Godziny dla Rodziny”. Tym razem w programie przewidziano m.in. naukę strzelania z łuku, warsztaty rysunku oraz wykonywania biżuterii typu „hand made”.

Czytaj dalej »Wioska indiańska w Centrum Handlowym Osowa

5 Godziny dla Rodziny

Japońska kultura w Centrum Handlowym Osowa

ch osowaZastanawiacie, się co wyróżnia japońską kulturę od innych? Przede wszystkim harmonia, spokój i wierność tradycji przekazywanej z pokolenia na pokolenie. O tym wszystkim mogli przekonać się mieszkańcy Trójmiasta i okolic, którzy 11 maja 2013 roku odwiedzili gdańskie Centrum Handlowe Osowa i wzięli udział w evencie „Japoński orient” organizowanym w ramach akcji „Godziny dla Rodziny”.

Czytaj dalej »Japońska kultura w Centrum Handlowym Osowa

Świat nowych technologii w Centrum Handlowym Osowa

Turniej wirtualnej siatkówki plażowej, wyścigi rajdowe czy strzelnica laserowa to tylko niektóre z atrakcji przygotowanych przez Centrum Handlowe Osowa w Gdańsku w ramach niezwykłego eventu „Wirtualny Świat”. Już w najbliższą sobotę 8 września w godzinach 13:00-17:00 rodziny, które odwiedzą gdańską galerię przekonają się o niezwykłych możliwościach współczesnej technologii.

Czytaj dalej »Świat nowych technologii w Centrum Handlowym Osowa

Spotkanie z nauką i ekologią w Centrum Handlowym Osowa

Już w sobotę 14 lipca 2012 roku w godzinach 13:00-17:00 w gdańskim Centrum Handlowym Osowa odbędzie się kolejna odsłona akcji „Godziny dla Rodziny”. Tym razem galeria przygotowała edukacyjny piknik dla dzieci i dorosłych, podczas którego każdy będzie mieć okazję zafascynować się niezwykłym światem nauki oraz dowiedzieć się, jak dbać o środowisko naturalne.

Czytaj dalej »Spotkanie z nauką i ekologią w Centrum Handlowym Osowa