Glen Dimplex

W kręgu domowego ogniska, czyli kominki elektryczne z efektem 3D Opti-Myst® – Albany z obudową i Renvick

Ogień od najdawniejszych czasów odgrywa doniosłą rolę – jest symbolem więzi i bezpieczeństwa. Uwspółcześnioną wersją ogniska, przy którym niegdyś gromadzili się nasi przodkowie są kominki. Pomocne w wykreowaniu atmosfery domowego ogniska mogą być więc modele z oferty firmy Glen Dimplex – Albany z obudową i Renvick Optiflame. Kominki elektryczne wyposażone zostały bowiem w opatentowany, innowacyjny, w pełni trójwymiarowy, niezwykle realistyczny efekt płomienia Opti-Myst® praktycznie niemożliwy do odróżnienia od prawdziwego ognia.

Czytaj więcej »W kręgu domowego ogniska, czyli kominki elektryczne z efektem 3D Opti-Myst® – Albany z obudową i Renvick

Płomienie roku 2011 rozdane, Optiflame triumfuje

Glen Dimplex to prężnie rozwijająca się firma. W swoich asortymencie posiada gamę kominków elektrycznych marki Optiflame, które cieszą się w branży kominkowej dużym uznaniem.  Płomień roku 2011 w kategorii Firma Roku oraz wyróżnienie w kategorii Produkt Roku dla kominków elektrycznych z efektem Opti-Myst ®, przyznane w konkursie Płomień Roku 2011 przez kapitułę wydawnictwa „Świat Kominków” są tego najlepszym dowodem.

Czytaj więcej »Płomienie roku 2011 rozdane, Optiflame triumfuje

Kominki inne niż wszystkie, czyli modele Living Art LVA 191 i LVA 192 firmy Glen Dimplex

Kominki inne niż wszystkie? Mowa o najnowszych propozycjach firmy Glen Dimplex. Ciekawy wygląd oraz niespotykane funkcje świadczą o ich innowacyjnym charakterze. 8 różnych scen tematycznych z efektami dźwiękowymi, pełna kontrola głośności, włączania i wyłączania ogrzewania za pomocą pilota zdalnego sterowania to niezwykłe możliwości, które niesie za sobą użytkowanie modeli LCD Living Art LVA 191 oraz Living Art LVA 192 firmy Glen Dimplex.

Czytaj więcej »Kominki inne niż wszystkie, czyli modele Living Art LVA 191 i LVA 192 firmy Glen Dimplex