G+J

2 G+J

Kwietniowy National Geographic Polska z pięcioma okładkami

Kwietniowe wydanie National Geographic Polska ukazało się z pięcioma różnymi okładkami. Czytelnicy mogą wybrać je, dokonując zakupu. Gościem specjalnym tego numeru jest Krzysztof Wielicki, który pojawił się w rubryce „Pod flagą NG”, poświęconej jubileuszowi 125-lecia Towarzystwa National Geographic. Numer ukazał się 2 kwietnia br. Towarzyszą mu działania promocyjne.

Czytaj dalej »Kwietniowy National Geographic Polska z pięcioma okładkami

Fotki z serwisu National-Geographic.pl w magazynie National Geographic Polska

Zdjęcia użytkowników serwisu National-Geographic.pl będą mogły trafić na łamy polskiej edycji słynnego magazynu z żółtą ramką. Towarzystwo National Geographic, wydawca miesięcznika National Geographic, doceniło zdjęcia polskich użytkowników i zgodziło się na ich publikację w polskiej edycji magazynu w rubryce Twoje Zdjęcie.Czytaj dalej »Fotki z serwisu National-Geographic.pl w magazynie National Geographic Polska

Wydawnictwo G+J rozpoczęło współpracę z producentem gier przeglądarkowych, niemiecką firmą BigPoint.

Należąca do G+J platforma darmowych gier została wzbogacona o 8 gier typu MMOG (Massively Multiplayer Online Games) wyprodukowanych przez BigPoint. Wszystkie gry dostępne są  w subdomenach serwisu boja.pl, np. http://deepolis.boja.pl. Gry są udostępniane za darmo, przy czym dodatkowe funkcje dostępne są odpłatnie.Czytaj dalej »Wydawnictwo G+J rozpoczęło współpracę z producentem gier przeglądarkowych, niemiecką firmą BigPoint.