Archiwa tagu: G+J

Cyfrowe portfolio Wydawnictwa G+J Polska

Wydawnictwo G+J Polska przygotowało aplikację na iPady, która stanowi kompleksowe źródło informacji na temat wydawnictwa, jego produktów prasowych, multimedialnych i książkowych, a także projektów z obszaru New Business.

ONESTEP – polska innowacja na rynku m-commerce

Od września rusza nie mająca swoich odpowiedników na świecie usługa zakupów przez SMS – OneStep. W większości tytułów prasowych wydawnictw Axel Springer, G+J, Edipresse, Burda, Agora i Media Point Group pojawią się specjalne OneStep kody – które po wysłaniu SMS’em generować będą zamówienia recenzowanych produktów.

Fotki z serwisu National-Geographic.pl w magazynie National Geographic Polska

Zdjęcia użytkowników serwisu National-Geographic.pl będą mogły trafić na łamy polskiej edycji słynnego magazynu z żółtą ramką. Towarzystwo National Geographic, wydawca miesięcznika National Geographic, doceniło zdjęcia polskich użytkowników i zgodziło się na ich publikację w polskiej edycji magazynu w rubryce Twoje Zdjęcie.

Wydawnictwo G+J rozpoczęło współpracę z producentem gier przeglądarkowych, niemiecką firmą BigPoint.

Należąca do G+J platforma darmowych gier została wzbogacona o 8 gier typu MMOG (Massively Multiplayer Online Games) wyprodukowanych przez BigPoint. Wszystkie gry dostępne są  w subdomenach serwisu boja.pl, np. http://deepolis.boja.pl. Gry są udostępniane za darmo, przy czym dodatkowe funkcje dostępne są odpłatnie.