Archiwa tagu: Giełda Papierów Wartościowych

Pierwszy CEE IPO Summit odbędzie się na GPW

Unikalne wydarzenie dla spółek z regionu Europy Środkowo-Wschodniej, dla których Giełda Papierów Wartościowych w Warszawie może być źródłem pozyskania kapitału do dalszego rozwoju, a także dla globalnych inwestorów finansowych poszukujących możliwości dywersyfikacji portfela inwestycji, odbędzie się w dniach 25 – 26 maja 2011 roku w Warszawie.

NewConnect Convention 2009 na żywo w TVN CNBC Biznes

W piątek, 31 lipca, na antenie TVN CNBC Biznes na żywo będzie można zobaczyć przebieg NewConnect Convention 2009, zorganizowanego przez Giełdę Papierów Wartościowych. Jest to największe spotkanie społeczności rynku NewConnect z udziałem m.in.: przedstawicieli domów maklerskich, mediów, spółek i inwestorów. Od godz. 12.30 do 18.35 w TVN CNBC Biznes rozmowy z uczestnikami wydarzenia oraz transmisja… Czytaj dalej »

IPOPEMA Securities dołączy do grona spółek notowanych na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie

Komisja Nadzoru Finansowego (KNF) zatwierdziła prospekt emisyjny Spółki IPOPEMA Securities SA złożony w związku z ubieganiem się o wprowadzenie i dopuszczenie do obrotu na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie. Przedmiotem wprowadzenia do obrotu na giełdzie jest 28.571.410 akcji.