Ghelamco Poland

Cztery kondygnacje biurowca Senator gotowe

Przy ulicy Bielańskiej w Warszawie widoczne są już 4 piętra konstrukcji prestiżowego biurowca Senator realizowanego przez firmę Ghelamco Poland. Obecnie trwają prace związane z budową przedostatniego piętra inwestycji. Wyjątkowy budynek powstaje w historycznej części miasta, gdzie przed laty znajdowały się ważne dla Państwa instytucje finansowe. Unikalny biurowiec, który zostanie ukończony w II połowie 2012 r. przyczyni się do odbudowania dawnej pierzei tej części stolicy.

Czytaj więcej »Cztery kondygnacje biurowca Senator gotowe

I faza zakończona – 25 000 m2 powierzchni biurowca Mokotów Nova oddane do użytku

Firma Ghelamco Poland oddała do użytku część warszawskiego biurowca Mokotów Nova. Pozwolenie na użytkowanie uzyskało 25 000 m2 nowoczesnej powierzchni biurowej klasy A. Cała inwestycja zostanie ukończona w I kwartale 2012 roku. Mokotów Nova to jeden z największych projektów biurowych w tej części miasta.

Czytaj więcej »I faza zakończona – 25 000 m2 powierzchni biurowca Mokotów Nova oddane do użytku

Ghelamco przeprowadzi się do biurowca Mokotów Nova

Już wkrótce firma Ghelamco Poland zmieni swoją siedzibę. Od października br. belgijska spółka będzie urzędowała w nowym, większym biurze zlokalizowanym na 10. piętrze realizowanego przez dewelopera biurowca Mokotów Nova. Wysokiej jakości projekt biurowy klasy A powstaje w doskonałej lokalizacji na działce przy ul. Wołoskiej, zaledwie 500 m od Galerii Mokotów. Nowe biuro Ghelamco będzie miało powierzchnię 2 000 m2.

Czytaj więcej »Ghelamco przeprowadzi się do biurowca Mokotów Nova

Ghelamco trzeci raz z rzędu laureatem Book of Lists

Belgijski deweloper zdobył już trzecie wyróżnienie w kategorii „Deweloperzy nieruchomości komercyjnych – powierzchnie biurowe” w rankingu „Book of Lists”. Największa i najdłużej obecna na rynku publikacja biznesowa wydawana jest w tym roku po raz 16. przez magazyn „Warsaw Business Journal”. Kolejny certyfikat dla Ghelamco Poland potwierdza wysoką pozycję firmy. Wręczenie nagród odbyło się 3 marca 2011 r. podczas oficjalnej Gali w Teatrze Bajka w Warszawie. 

Czytaj więcej »Ghelamco trzeci raz z rzędu laureatem Book of Lists