Getin Noble Bank

Krakowski deweloper Sento buduje portfel 300 mieszkań i jest coraz bliżej New Connect

Debiut publiczny Sento SA, krakowskiej spółki deweloperskiej (znajdującej się w portfelu Secus Asset Management)  możliwy jest jeszcze w tym roku. Do tego czasu firma planuje realizację pierwszych zysków z nowego osiedla SentoPark  B. Aktualnie spółka wprowadza do sprzedaży nowy projekt, dzięki któremu poszerza ofertę mieszkań do 300 lokali.

Czytaj dalej »Krakowski deweloper Sento buduje portfel 300 mieszkań i jest coraz bliżej New Connect

Europa zadba o zdrowie klientów Getin Noble Banku

Towarzystwo Ubezpieczeń Europa zaoferowało posiadaczom wybranych kont osobistych w Getin Noble Banku ubezpieczenie grupowe „Pakiet Zdrowia”. Nowy produkt ochronny wyróżnia się wyjątkowo szerokim zakresem świadczeń oraz nielimitowaną ilością wizyt lekarskich, umożliwiając szybki i komfortowy dostęp do opieki zdrowotnej w ponad 1300. placówkach medycznych w całej Polsce.

Czytaj dalej »Europa zadba o zdrowie klientów Getin Noble Banku

World MasterCard® Business innowacyjna karta dla klientów z sektora małych i średnich przedsiębiorstw

World MasterCard Business – wyjątkowy produkt dedykowany zamożniejszym klientom biznesowym z sektora Małych i Średnich Firm –  jest dostępny od 24 września w Getin Noble Banku. To pierwsza tego typu karta biznesowa w Polsce oferująca obok bogatego pakietu ubezpieczeń program lojalnościowy polegający na zbieraniu punktów w Programie MasterCard Rewards.

Czytaj dalej »World MasterCard® Business innowacyjna karta dla klientów z sektora małych i średnich przedsiębiorstw

Nowa oferta leasingowa

Firma Getin Leasing wprowadziła na rynek nową usługę – leasing pożyczkowy. Jego formuła pozwala na obniżenie wysokości płaconych podatków, także tym, którzy chcą mądrze gospodarować własnymi środkami. Jest to możliwe dzięki połączeniu oferty leasingu z preferencyjnym kredytem na sfinansowanie pierwszych opłat leasingowych.

Czytaj dalej »Nowa oferta leasingowa

Karol Karolkiewicz i Maciej Szczechura w Zarządzie Getin Noble Bank S.A.

Na mocy uchwały Rady Nadzorczej Getin Noble Bank S.A. z dniem 1 października 2010 roku Pan Karol Karolkiewicz i Pan Maciej Szczechura, objęli funkcje Członków Zarządu Getin Noble Bank S.A. Pan Karol Karolkiewicz będzie odpowiedzialny z ramienia Zarządu za informatykę oraz wdrażanie nowoczesnych kanałów sprzedaży. Pan Maciej Szczechura będzie odpowiedzialny za całokształt komunikacji marketingowej Banku.

Czytaj dalej »Karol Karolkiewicz i Maciej Szczechura w Zarządzie Getin Noble Bank S.A.

Getin Noble Bank – zgoda na nabycie GMAC Bank Polska. Powstanie nowy Bank dla przedsiębiorstw

W dniu 16 czerwca Komisja Nadzoru Finansowego udzieliła dla Getin Noble Banku zgodę na nabycie 100% udziałów w GMAC Bank Polska S.A. Tym samym został spełniony kolejny z warunków przejęcia przez Getin Noble Bank tej instytucji. Na bazie przejmowanego GMAC Banku powstanie bank specjalizujący się w obsłudze przedsiębiorstw.Czytaj dalej »Getin Noble Bank – zgoda na nabycie GMAC Bank Polska. Powstanie nowy Bank dla przedsiębiorstw