GETIN Bank

Niechciane franczyzy

Placówki franczyzowe stają się obecnie coraz popularniejszym sposobem dużych i średnich przedsiębiorstw na poszerzanie zakresu swojej działalności. Cieszy się ona również rosnącą popularnością wśród małych i mikro przedsiębiorców. Jednak czy firma „matka” traktuje wszystkie swoje „dzieci” sprawiedliwie, czy stanowią one łatwy sposób na czerpanie zysku ze sprzedaży swojej marki? Czy łatwiej rozwinąć biznes w oparciu o rozpoznawalne produkty i usługi?

Czytaj więcej »Niechciane franczyzy

Złoty Spinacz dla projektu „Rozwiń swój biznes z Getin Bankiem”

Nowatorski projekt promujący ofertę Getin Banku dla firm „Rozwiń swój biznes z Getin Bankiem” zdobył Złotego Spinacza w kategorii Business-to-business. Ta prestiżowa nagroda przyznawana jest najlepszym projektom z branży public relations podczas corocznej Gali Złote Spinacze organizowanej przez Związek Firm Public Relations.

Czytaj więcej »Złoty Spinacz dla projektu „Rozwiń swój biznes z Getin Bankiem”

Polacy coraz częściej monilizują się do oszczędzania

Według badań przeprowadzonych przez Getin Bank i Instytut MillwardBrown SMG/KRC, Polacy nie tylko coraz bardziej świadomie podchodzą do finansowego planowania przyszłości, ale też częściej decydują się na systematyczne oszczędzanie w perspektywie 15 czy 20 lat. Do regularnego odkładania pieniędzy mobilizują nas skutecznie dwa cele: obawa przed niską emeryturą i chęć zabezpieczenie sobie finansowej rezerwy na starość oraz pragnienie zapewnienia dobrego startu dzieciom i wnukom. Zmiana postaw wobec oszczędzania wpływa na preferencje klientów względem produktów bankowych, a w szczególności na wzrost zainteresowania długoletnimi planami systematycznego oszczędzania.

Czytaj więcej »Polacy coraz częściej monilizują się do oszczędzania

Star Finance nawiąże współpracę z 1000 partnerów franczyzowych

Pierwsza na polskim rynku firma wyspecjalizowana w doradztwie finansowym dla małych i średnich miejscowości, poszukuje partnerów franczyzowych chcących rozwijać własny biznes na rynku lokalnym każdego miasta w Polsce. Star Finance to marka funkcjonująca w ramach Gold Finance, uznanego na rynku doradcy finansowego. Czytaj więcej »Star Finance nawiąże współpracę z 1000 partnerów franczyzowych