Archiwa tagu: GETIN Bank

Złoty Spinacz dla projektu „Rozwiń swój biznes z Getin Bankiem”

Nowatorski projekt promujący ofertę Getin Banku dla firm „Rozwiń swój biznes z Getin Bankiem” zdobył Złotego Spinacza w kategorii Business-to-business. Ta prestiżowa nagroda przyznawana jest najlepszym projektom z branży public relations podczas corocznej Gali Złote Spinacze organizowanej przez Związek Firm Public Relations.

Kredyt walutowy z wkładem własnym?

Kredyt walutowy jest jedną z form bardzo popularnego ostatnio wśród wielu ludzi, szczególnie młodych, kredytu hipotecznego, którego istota w ogólności polega na tym, iż wartość kredytu w momencie podpisania umowy z bankiem przeliczana jest na walutę obcą według bieżącego kursu. Spłaty zaś dokonywane są w walucie krajowej po odpowiednim przeliczeniu.

Banki rozmawiają z klientami w sieci

Coraz więcej banków rozpoczyna dialog z klientami w sieci, zakładając specjalne profile w społecznościowym serwisie AlertFinansowy.pl. Jako jedni z pierwszych swój profil zarejestrowali w serwisie przedstawiciele największego polskiego banku – PKO BP, a także Getin Banku, Banku Pocztowego, Eurobanku, Deutsche Bank PBC i doświadczonego w takiej komunikacji mBanku.

Idąc po kredyt do banku musisz kupić kota w worku

AlertFinansowy.pl sprawdził w kilkunastu najpopularniejszych bankach jak wygląda prawdziwa obsługa klienta. W 81% sprawdzanych oddziałach banków nie udzielono szczegółowej informacji o kredycie gotówkowym, pracowników banków nie interesowało też czy zrozumieliśmy ich wyjaśnienia.

Star Finance nawiąże współpracę z 1000 partnerów franczyzowych

Pierwsza na polskim rynku firma wyspecjalizowana w doradztwie finansowym dla małych i średnich miejscowości, poszukuje partnerów franczyzowych chcących rozwijać własny biznes na rynku lokalnym każdego miasta w Polsce. Star Finance to marka funkcjonująca w ramach Gold Finance, uznanego na rynku doradcy finansowego.