Archiwa tagu: Genius

Doładuj się na długi weekend

Genius przedstawił nowe powerbanki należące do serii ECO, wyposażone w dwa porty USB, zintegrowany przewód micro-USB oraz ogniwa Samsung.

Genius na targach Computex 2013

Genius potwierdził swoje uczestnictwo na zbliżających się targach Computex 2013. Zostaną zaprezentowane nowości produktowe, również z serii GX-Gaming. Wydarzenie będzie miało miejsce w dniach od 4 do 8 czerwca, w stolicy Tajwanu – mieście Tajpej. Stoisko Genius o numerze #L0631A zlokalizowane zostanie w hali wystawienniczej Nangang Exhibition 4F.

Klawiatura nie tylko dla graczy

Genius zaprezentował klawiaturę dla graczy KB-G265 – ulepszoną wersję wypuszczonej na rynek w 2012 roku KB-G255. Nowy model powinien cieszyć się sporą popularnością, ze względu na połączenie przystępnej ceny z zaawansowanymi możliwościami sprzętu.

Klawisze do tabletu

Genius przedstawił luksusową klawiaturę LuxePad 9100 przeznaczoną do współpracy z tabletami. Urządzenie powinno ułatwić pisanie długich tekstów na urządzeniach mobilnych.

M jak miłość… do muzyki

GHP-220X to nowe, dokanałowe słuchawki w ofercie firmy Genius. Dostępne są w kilku wariantach kolorystycznych, a dzięki izolacji szumów z otoczenia powinny zadowolić posiadaczy iPodów, iPhone’ów lub innych, przenośnych odtwarzaczy.

Intuicyjny tablet Genius EasyPen M406

Na rynek polski wchodzi właśnie nowy tablet Geniusa, oznaczony symbolem EasyPen M406. Produkt oferuje solidną konstrukcję, funkcjonalność oraz precyzję rysowania. Dodatkowo Genius stworzył pióro, które nie wymaga zasilania bateriami, co zdecydowanie zwiększa wygodę pracy.

Z kamerą Genius wśród natury

Genius wprowadził na rynek nową kamerę G-Shot 1500, dedykowaną wszystkim fanom utrwalania zjawisk naturalnych w postaci filmów i zdjęć wysokiej jakości. Nowość Geniusa cechuje wysoka energooszczędność, dzięki której na jednym ładowaniu baterii można wykonać do 18 000 ujęć.