Archiwa tagu: GENESIS PR

GENESIS PR z Metrostav

Agencja GENESIS PR zrealizuje działania PR na rzecz Metrostav – czeskiej spółki budowlanej, realizującej projekty infrastrukturalne. Umowa obejmie PR korporacyjny i relacje z mediami. To kolejny projekt realizowany przez GENESIS PR w tym sektorze – w 2011 i 2012 roku agencja pracowała na rzecz BOGL a KRYSL – wykonawcy odcinka C autostrady A2.

GENESIS PR dla Alumast SA

Agencja GENESIS PR rozpoczęła współpracę z Alumast SA – producentem słupów kompozytowych i nośników reklamowych. Umowa zawarta na czas nieokreślony obejmuje PR korporacyjny i relacje inwestorskie.

GENESIS PR wyróżniona w Stevie IBA 2011

Agencja GENESIS PR – jako jedyna agencja PR z Polski – została wyróżniona w międzynarodowym konkursie Stevie International Business Awards 2011 (USA) w kategorii Komunikacja Antykryzysowa. Nominowany projekt „Obrona Emperia Holding przed wrogim przejęciem na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie” zrealizowano w okresie wrzesień 2010 – styczeń 2011.

GENESIS PR dla platformy internetowej think project!

Agencja GENESIS PR nawiązała współpracę z niemiecką firmą think project! International. Agencja jest odpowiedzialna za prowadzenie biura prasowego i działania wizerunkowe na rzecz platformy przeznaczonej do współpracy online przy realizacji inwestycji budowlanych. Agencja wygrała w drodze konkursu ofert.

GENESIS PR promuje modę na odblaski dla Krajowej Rady Bezpieczeństwa Ruchu Drogowego

GENESIS PR rozpoczęła współpracę z Krajową Radą Bezpieczeństwa Ruchu Drogowego. W ramach projektu „Moda na odblaski” Agencja przeprowadzi ogólnopolskie szkolenia w szkołach podstawowych z zakresu bezpiecznego poruszania się na drogach. Do jej działań należy realizacja kampanii pod kątem edukacyjnym i prowadzenie biura prasowego kampanii.

GENESIS PR wspiera Fundację „Jednym Śladem”

GENESIS PR nawiązała współpracę z Fundacją „Jednym Śladem”. Sztandarowym projektem organizacji jest edukacja i prowadzenie prac wspierających bezpieczeństwo na drogach oraz tworzenie Motocyklowych Patroli Pomocowych. Agencja odpowiada za biuro prasowe i działania wizerunkowe na rzecz Fundacji. GENESIS PR realizuje projekt pro bono.

Realizm magiczny w GENESIS PR

GENESIS PR przedłużyła na kolejny rok współpracę z artystą malarzem Karolem Bąkiem. Z tej okazji agencja odświeżyła swoją stronę internetową, na której prezentuje dzieła tego wybitnego przedstawiciela realizmu magicznego. Nową odsłonę strony można już podziwiać na www.genesispr.pl