GENESIS PR

1 GENESIS PR

GENESIS PR z Metrostav

genesisAgencja GENESIS PR zrealizuje działania PR na rzecz Metrostav – czeskiej spółki budowlanej, realizującej projekty infrastrukturalne. Umowa obejmie PR korporacyjny i relacje z mediami. To kolejny projekt realizowany przez GENESIS PR w tym sektorze – w 2011 i 2012 roku agencja pracowała na rzecz BOGL a KRYSL – wykonawcy odcinka C autostrady A2.

Czytaj dalej »GENESIS PR z Metrostav

GENESIS PR promuje modę na odblaski dla Krajowej Rady Bezpieczeństwa Ruchu Drogowego

GENESIS PR rozpoczęła współpracę z Krajową Radą Bezpieczeństwa Ruchu Drogowego. W ramach projektu „Moda na odblaski” Agencja przeprowadzi ogólnopolskie szkolenia w szkołach podstawowych z zakresu bezpiecznego poruszania się na drogach. Do jej działań należy realizacja kampanii pod kątem edukacyjnym i prowadzenie biura prasowego kampanii.

Czytaj dalej »GENESIS PR promuje modę na odblaski dla Krajowej Rady Bezpieczeństwa Ruchu Drogowego

GENESIS PR w finale Golden Drum

Agencja GENESIS PR została zakwalifikowana do finału międzynarodowego konkursu reklamy, mediów i PR – Golden Drum. W kategorii „public affairs” doceniono po raz kolejny projekt zrealizowany w listopadzie 2009 roku na rzecz Stowarzyszenia Pracodawców i Pracowników Firm Bukmacherskich. Kampania ta zwyciężyła także w konkursie IPRA Golden World Award 2010 w tej samej kategorii i została wyróżniona w amerykańskim Stevie International Business Awards 2010.

Czytaj dalej »GENESIS PR w finale Golden Drum