Archiwa tagu: Generali

Generali poprawia współpracę i wzrost wydajności swoich pracowników dzięki rozwiązaniu Riverbed

Riverbed Technology, firma specjalizująca się w przyśpieszaniu działania sieci, aplikacji i przechowywania danych ogłosiła dzisiaj, że spółki Grupy Generali w Polsce wdrożyły 20 urządzeń Riverbed Steelhead i urządzenia Steelhead Mobile. Przyspieszenie transferu danych pomiędzy oddziałami i centralą w obrębie tej instytucji finansowej usprawniło współpracę i produktywność pracowników firmy.

Skanska sprzedała zielony kompleks biurowy

Ekologiczny budynek Marynarska Point został sprzedany przez firmę Skanska za ponad 70 milionów euro. Nabywcą Marynarska Point w Warszawie jest luksemburski fundusz inwestycyjny Investec GLL. Inwestor kupił budynek za 70,8 mln euro czyli za ok. 295 mln zł. Zyski ze sprzedaży tej nieruchomości w kwocie 5 mln euro zostaną zaliczone do wyników finansowych Skanska Property… Czytaj dalej »

Spadek popytu banków europejskich na powierzcnie biurowe

Sektor bankowy wciąż znajduje się w okresie gwałtownych przemian i prognozuje się, że popyt banków na powierzchnie biurowe w europejskich stolicach finansowych będzie na niskim poziomie.  Jak podaje raport firmy Cushman & Wakefield European Banking Briefing w okresie najbliższych kilku lat sektor bankowości detalicznej w Wielkiej Brytanii, po wejściu na rynek nowych podmiotów, także może… Czytaj dalej »

Po Maratonie 31. Warszawskim: Grupa Generali kolejny raz z tytułem „Firma przyjazna bieganiu”

Pracownicy Grupy Generali po raz kolejny mają za sobą udane zmagania na trasach biegowych Maratonu Warszawskiego. W ostatni weekend września br. 10 zawodników reprezentujących barwy Generali zadebiutowało na królewskim dystansie Maratonu Warszawskiego, pokonując trasę 42,195 km. Pracownicy Generali zajęli również czołowe miejsca w rywalizacji ubezpieczeniowej, odbywającej się w tym roku pod patronatem Polskiej Izby Ubezpieczeń… Czytaj dalej »