Generali OFE

Generali OFE pozyskało 6 444 nowych członków

31 lipca br. ZUS przeprowadził kolejne w tym roku losowanie do Otwartych Funduszy Emerytalnych dla osób, które podjęły pracę a nie zdecydowały samodzielnie o tym, do którego funduszu chcą przystąpić. W losowaniu wzięło udział 38 668 osób, które zostały przydzielone do 6 OFE. Efektem tego losowania jest pozyskanie przez Otwarty Fundusz Emerytalny Generali 6 444 nowych członków. Generali OFE jest jedynym funduszem, który brał udział we wszystkich osiemnastu losowaniach, prowadzonych od 2000 roku.Czytaj więcej »Generali OFE pozyskało 6 444 nowych członków

Generali OFE ponownie najlepszy w prestiżowym rankingu „Rzeczpospolitej”

Generali OFE drugi raz z rzędu zdobył pierwszą lokatę w prestiżowym rankingu funduszy emerytalnych przygotowanym przez redakcję „Rzeczpospolitej”. Analitycy dziennika oceniali działające na polskim rynku fundusze emerytalne pod względem 5 kryteriów, uwzględniających m.in. efektywność i bezpieczeństwo pomnażanych środków oraz pobierane prowizje.Czytaj więcej »Generali OFE ponownie najlepszy w prestiżowym rankingu „Rzeczpospolitej”

Generali OFE na pierwszym miejscu w rankingu Analiz Online

W kwietniu br. branżowy serwis ekonomiczny Analizy Online opublikował ranking funduszy emerytalnych, w którym Generali OFE zostało liderem pod względem wartości hipotetycznego konta emerytalnego. Na ostateczną ocenę znaczący wpływ miały zarówno stabilność wypracowanych przez fundusz wyników, jak i bezpieczeństwo długoterminowych inwestycji. Wartość hipotetycznego konta była m.in. oparta na regularnym oszczędzaniu od początku istnienia OFE (sierpień 1999 r.) do końca marca br.
Czytaj więcej »Generali OFE na pierwszym miejscu w rankingu Analiz Online