Archiwa tagu: GeIL

EpicGear Skorpios – manager mysiego ogona

Jeśli zdarzyło Ci się kiedyś zaplątać kabel myszy grając w Wiedźmina, przez co zawzięta Kikimora odebrała Ci życie, albo zostałeś zdjęty przez snajpera podczas gry w Battlefield to najprawdopodobniej przyda Ci się nietypowy gadżet firmy GeiL.

Trójsensorowa Meduza od GeiLa

Firma GeiL, znana z produkcji dobrej jakości modułów pamięci RAM, wkracza do świata akcesoriów dla graczy. Na rynek trafiła seria myszek i hybrydowych padów, sprzedawanych pod marką EpicGear, w tym nietypowa mysz o nazwie Meduza, która jako pierwsza na rynku wykorzystuje technologię HDST.

GeIL 2133MHz dla platformy LGA 1156

Firma GeIL zaprezentowała nowe pamięci DDR3. Serię Ultra oraz serię EVO ONE wzbogacono o dwukanałowe zestawy charakteryzujące się bardzo wysokim taktowaniem 2000 i 2133 MHz.

Pamięci DDR3 zasilane napięciem 1,3V

GeIL, producent wysokiej jakości pamięci RAM, rozszerzył zasięg serii Green o moduły DDR3. Do oferty dołączyły 2- i 4-gigabajtowe komplety Dual Channel, charakteryzujące się napięciem zasilania na poziomie 1,3V.

Selekcjonowane pamięci DDR3

GeIL, wiodący producent pamięci RAM, poinformował o rozszerzeniu zakresu testów DBT na wszystkie kości DDR3. Die-hard Burn-in to seria rygorystycznych kontroli, mająca na celu przedwczesną eliminację wadliwych układów.

Zielone pamięci DDR2

GeIL, producent wysokiej jakości pamięci RAM, wprowadził do swojej oferty nową serię DDR2 o nazwie Green. Obejmuje ona 1- i 2-gigabajtowe układy, które mogą pracować z napięciem zasilania równym 1,6V.