Przejdź do treści

GEAR4

1 GEAR4

Pobudka w dobrym stylu. AlarmDock Halo 3 od Gear4 – pierwszy radiobudzik ze złączem Lighting

gear4Budzik to jedno z najbardziej niezbędnych urządzeń, z którego korzystamy każdego dnia. Coraz mniej osób wybiera jednak tradycyjne budziki w postaci osobnych urządzeń – w tej roli świetnie sprawdzają się telefony, wszystkie bez wyjątku wyposażone w funkcję alarmu. Czy zatem warto jeszcze kupować budziki i czy są one w stanie czymkolwiek zaskoczyć swoich użytkowników? Firma Gear4 odpowiada twierdząco na obydwa te pytania, prezentując AlarmDock Halo 3 – niezwykle eleganckie urządzenie łączące zalety tradycyjnego radiobudzika z możliwościami oferowanymi przez nowoczesne smartfony.

Czytaj dalej »Pobudka w dobrym stylu. AlarmDock Halo 3 od Gear4 – pierwszy radiobudzik ze złączem Lighting

Zdolny i zdalny. HouseParty Portable – nowy, bezprzewodowy głośnik od Gear4

Wygoda związana z korzystaniem z bezprzewodowych urządzeń elektronicznych, coraz częściej staje się istotnym czynnikiem w procesie decyzyjnym przy zakupie danego przedmiotu. Bezprzewodowość to większa mobilność, a także brak zbyt długich kabli plączących się po podłogach. Co zatem może być lepszego, niż urządzenie bezprzewodowe? Odpowiedzi dostarcza firma Gear4, przedstawiając swój nowy głośnik, HouseParty Portable – urządzenie bezprzewodowe z opcją zdalnego sterowania. Wygodne słuchanie muzyki staje się jeszcze wygodniejsze, niż dotychczas.

Czytaj dalej »Zdolny i zdalny. HouseParty Portable – nowy, bezprzewodowy głośnik od Gear4

Niespodzianka dla fanów „Gry o tron”

Po latach udanej współpracy z firmami takimi, jak Apple, Rovio czy Atari, marka Gear4 rozpoczyna nowy rozdział w swojej historii – a wszystko to za sprawą partnerstwa z jedną z najpopularniejszych stacji telewizyjnych na świecie, HBO. W swojej bogatej ofercie stacja HBO proponuje nie tylko największe hity kinowe, ale również seriale telewizyjne własnej produkcji, które od lat cieszą się ogromnym uznaniem, zarówno widzów, jak i krytyków. Jednym z takich sukcesów jest serial „Gra o tron”, który od dwóch lat wygrywa liczne rankingi popularności, zdobywając rzesze oddanych fanów. Już teraz mogą oni wyrazić swoją pasję także poprzez dodatki do urządzeń elektronicznych, z których korzystają na co dzień. Firma Gear4 wprowadza do swojej oferty nawiązujące do serialu pokrowce dla iPhone’ów, iPodów i iPadów oraz nowe słuchawki douszne i nauszne.

Czytaj dalej »Niespodzianka dla fanów „Gry o tron”

GEAR4: komfortowy poranek nie tylko w sypialni

AlarmDock Halo 2 doskonale spełnia oczekiwania użytkowników stając się niezbędnym urządzeniem w każdym domu, pełni funkcję stacji dokującej, stacji meteo i radiobudzika. Ładuje zadokowane urządzenie, posiada również radio FM, spersonalizowane alarmy i wyświetlacz LCD z regulacją jasności. Wybrane funkcje dostępne także poprzez dołączonego pilota lub sieć Wi-Fi.

Czytaj dalej »GEAR4: komfortowy poranek nie tylko w sypialni