Archiwa tagu: GDDKiA

Jak dojechać na Euro?

Mistrzostwa EURO 2012 zaczynają się za dwa dni, ale zmian w infrastrukturze drogowej i organizacji ruchu kierowcy doświadczają już od wielu tygodni. W ostatnich dniach praktycznie codziennie ogłaszane są otwarcia kolejnych odcinków dróg i autostrad mających zapewnić sprawną komunikację podczas turnieju piłkarskiego.

Zakończył się Narodowy Eksperyment Bezpieczeństwa. W ciągu trzech tygodni bezpieczną jazdę zadeklarowało prawie 60 tys. Polaków

Organizatorzy akcji zdecydowali się zbudować wspólnotę osób, które w sposób aktywny chcą ograniczyć liczbę wypadków i ofiar na polskich drogach. Każdy, kto poparł Narodowy Eksperyment Bezpieczeństwa deklarował, że będzie analizował swoje zachowanie na drodze i będzie postępował w sposób racjonalny.

Tebodin SAP Projekt dla GDDKiA we Wrocławiu

Tebodin SAP Projekt, biuro w Katowicach podpisał umowę z GDDKiA, oddział we Wrocławiu na opracowanie dokumentacji projektowej dla dostosowania autostrady A4 na odcinkach Wrocław-Krzywa i Krzywa Golnice do parametrów autostrady płatnej. Inżynierowie i konsultanci z firmy Tebodin pracują nad Studium Techniczno- Ekonomiczno-Środowiskowym, które będzie pierwszym  etapem  dokumentacji projektowej, mającej posłużyć klientowi do określenia niezbędnego zakresu… Czytaj dalej »

Z NAVTO ominiesz remonty i utrudnienia na drodze

Wszyscy użytkownicy nawigacji samochodowej NAVTO, dzięki najnowszej aktualizacji map i oprogramowania, otrzymają dostęp do informacji z zasobów Generalnej Dyrekcji Dróg Krajowych i Autostrad na temat aktualnych robót i remontów na polskich drogach. Dane są na bieżąco aktualizowane przez GDDKiA i mogą być pobrane ze strony www.navto.pl.