Archiwa tagu: gazetaprawna.pl

Wirtualna Anna doradza na stronie Infornext.pl

Na witrynie Infornext.pl użytkowników wita wirtualna postać o imieniu Anna. Sympatyczna blondynka została stworzona przez firmę Stanusch Technologies. Anna jest twarzą biura reklamy Infornext.pl, oferującego kampanie na portalach GazetaPrawna.pl, Infor.pl, Prawnik.pl oraz WieszJak.pl. Zadaniem postaci jest pomoc odwiedzającym w uzyskaniu interesujących ich informacji.

Elefanta.pl – rok po starcie

Pierwszy polski serwis społeczny rekomendujący ulubione strony internautów (social bookmarking) – Elefanta.pl – świętuje swoje pierwszy urodziny. Ponad 400 tysięcy internautów odwiedzających serwis miesięcznie, blisko 100 tys. dodanych stron do witryny, rozpoczęcie drugiego etapu rozwoju oraz przekroczenie break even point, to tylko kilka najważniejszych faktów z ostatnich dwunastu miesięcy działalności serwisu.

Nowy dyrektor ds. e-biznesu Infor Biznes

Rafał Staszkiewicz od stycznia br. objął stanowisko dyrektora ds. e-biznesu w spółce Infor Biznes, wydawcy Gazety Prawnej. Jest to nowe stanowisko w strukturze spółki. Stankiewicz jest odpowiedzialny za strategiczny rozwój e-biznesu, zarządzanie projektami internetowymi m.in. w portalach gazetaprawna.pl i forsal.pl, a także inwestycje w nowe projekty.