Archiwa tagu: GazetaPraca.pl

Proces o kropkę

Był już proces o przecinek, pora na proces o kropkę! Bo o kropkę w nazwie adresu internetowego, Agora SA pozwała do sądu, rynkowego konkurenta: Portal Praca.pl. Sąd pierwszej instancji przyznał rację Portalowi Praca.pl i portal sprawę wygrał. Jutro, 19 sierpnia o godz.14.50 odbędzie się rozprawa apelacyjna w Sądzie Apelacyjnym w Warszawie, VI Wydziale Cywilnym przy… Czytaj dalej »

Postawy pracowników w czasach kryzysu

Pracownicy są świadomi trudnej sytuacji rynkowej i przygotowani na różne formy cięcia kosztów stosowane przez firmy – wynika z badania przeprowadzonego w marcu przez firmę doradczą HRM partners oraz serwis rekrutacyjny GazetaPraca.pl. W badaniu wzięło udział ponad 1,7 tys. pracowników z całej Polski.

Szukasz pracy w sprzedaży? Odwiedź Eniro na targach pracy

Dziś rozpoczynają się Wirtualne Targi Pracy 2009, organizowane przez pracuj.pl, które potrwają do piątku 6 marca br. Eniro Polska, wydawca Panoramy Firm oraz właściciel wyszukiwarki www.pf.pl jest jednym z pracodawców, który zaprezentuje swoje oferty pracy. Firma będzie również obecna na rozpoczynających się równolegle Internetowych Tragach Pracy organizowanych przez GazetaPraca.pl, które potrwają do niedzieli 8 marca… Czytaj dalej »

Raport GazetaPraca.pl o zadowoleniu z pracy

Prawie 56% Polaków jest zadowolonych ze swojej obecnej pracy – wynika z badania przeprowadzonego przez serwis rekrutacyjny GazetaPraca.pl. Najbardziej zadowoleni ze swoich posad są pracownicy consultingu oraz przemysłu ciężkiego i hutniczego, a najmniej – urzędnicy administracji publicznej i samorządowej.