Przejdź do treści

Gazeta Finansowa

XIII edycja wyróżnień Raportu CSR

Tygodnik Gazeta Finansowa przyznał dwa wyróżniania w najnowszej, 13. edycji „Raportu Społeczna Odpowiedzialność Biznesu”. Kolegium redakcyjne spośród blisko 50 różnych projektów społecznych wybrało dwie najciekawsze inicjatywy. Wyróżnienia za wyjątkowe zaangażowanie w działalność CSR otrzymały: Fundacja Banku Gospodarstwa Krajowego im. J. K. Steczkowskiego za prowadzony od 4 lat konkurs grantowy „Na dobry początek!” oraz KGHM Polska Miedź S.A. wraz ze Stowarzyszeniem Na Rzecz Dzikich Zwierząt „Sokół” za zaangażowanie w ochronę gatunkową sokoła wędrownego i opiekę nad lęgowym stanowiskiem drapieżnika.

Czytaj dalej »XIII edycja wyróżnień Raportu CSR

Raport: Społeczna Odpowiedzialność Biznesu – VIII edycja

Redakcja Gazety Finansowej i portalu Kurier365.pl w VIII edycji Raportu: Społeczna Odpowiedzialność Biznesu wyróżniły firmy i instytucje, które w swojej działalności szczególny nacisk kładą na działania skierowane zarówno do pracowników i klientów, ale też do najbardziej potrzebujących grup społecznych. W tej edycji kwartalnego Raportu wyróżniono firmy związane z branżą spożywczą.

Czytaj dalej »Raport: Społeczna Odpowiedzialność Biznesu – VIII edycja

Wręczono wyróżnienia Raportu CSR

Wczoraj odbyła się uroczystość wręczenia wyróżnień „Raportu Społeczna Odpowiedzialność Biznesu” przez redakcję tygodnika Gazeta Finansowa. Wśród nagrodzonych za szczególne zaangażowanie w działalność CSR znalazły się m.in. takie firmy i instytucje jak: Krajowa Izba Gospodarcza, Narodowy Bank Polski, „Koleje Mazowieckie – KM” sp. z o.o., Polkomtel S.A., Fundacja Polsat i PKP Cargo SA. Uroczystość odbyła się w Domu Dziennikarza w Warszawie.

Czytaj dalej »Wręczono wyróżnienia Raportu CSR

Tytuł Finansisty Roku 2009 „Gazety Finansowej” dla dr. Leszka Czarneckiego

„Gazeta Finansowa” po raz dziesiąty przyznała tytuł Finansisty Roku. Tym razem przypadł on dr. Leszkowi Czarneckiemu – Prezesowi Getin Holding. Przyznane zostały także specjalne wyróżnienia. Uroczystość wręczenia nagród odbędzie się w dniu dzisiejszym – 04 marca – w hotelu InterContinental w Warszawie.Czytaj dalej »Tytuł Finansisty Roku 2009 „Gazety Finansowej” dla dr. Leszka Czarneckiego

Paweł Ziemba, prezes Skandii wśród 25 najlepszych menedżerów w Polsce

Paweł Ziemba, prezes Skandia Życie TU S.A. został umieszczony przez magazyn Gazety Finansowej „Finansista Roku” jako jeden z 25 TOP menedżerów świata finansów w Polsce, zarządzających instytucjami finansowymi. Są to osoby, które mimo kryzysu, jaki ogarnął światowy rynek walczą o utrzymanie w dobrej kondycji polskiego sektora finansowego. Czytaj dalej »Paweł Ziemba, prezes Skandii wśród 25 najlepszych menedżerów w Polsce