GAVDI

HR w chmurze: SAP udostępnia w Polsce rozwiązania SuccessFactors

Firma SAP Polska poinformowała o dostępności w Polsce oprogramowania SuccessFactors, które jest jednym z najpopularniejszych na świecie rozwiązań do zarządzania zasobami ludzkim, dostępnych w modelu na żądanie, czyli w tzw. chmurze. Oferując zarówno instalowane tradycyjnie aplikacje SAP ERP HCM (Human Capital Management – zarządzanie kapitałem ludzkim), jak i produkty SuccessFactors w chmurze SAP proponuje klientom w Polsce niezwykle szerokie portfolio rozwiązań HCM: bogate funkcjonalnie i elastyczne pod względem modelu zastosowania. Obie rodziny oprogramowania są dostępne w jęz. polskim.

Czytaj więcej »HR w chmurze: SAP udostępnia w Polsce rozwiązania SuccessFactors

GAVDI realizuje upgrade systemu SAP ERP w Randstad Sp. z o.o.

Firma GAVDI Polska S.A. przeprowadza upgrade systemu SAP ERP w agencji doradztwa personalnego i pracy tymczasowej Randstad Sp. z o.o. Projekt obejmuje obszar technologiczny oraz następujące moduły: HR (kadry, płace, czas pracy), sprzedaż i dystrybucja, finanse, środki trwałe, controlling oraz analiza zyskowności. Upgrade realizowany jest wspólnie z podwykonawcą, firmą SI-Consulting.

Czytaj więcej »GAVDI realizuje upgrade systemu SAP ERP w Randstad Sp. z o.o.

GAVDI na konferencji Nowocześni z Urzędu

GAVDI wzięło udział w corocznej konferencji Nowocześni z Urzędu organizowanej przez portal Publiczni.pl. Podczas siódmej edycji spotkania urzędnicy oraz eksperci z dziedzin HR i IT dyskutowali o tym, w jakim stopniu zarządzanie personelem oraz wdrażanie rozwiązań teleinformatycznych wpływa na doskonalenie administracji publicznej. Jednym z punktów programu była prezentacja poświęcona systemom informatycznym do zarządzania kadrami przedstawiona przez Teresę Olszewską, Prezes Zarządu GAVDI Polska S.A.

Czytaj więcej »GAVDI na konferencji Nowocześni z Urzędu

Z systemu lokalnego na globalny – GAVDI zakończyło migrację w Praktiker Polska

Firma Praktiker Polska Sp. z o.o. zakończyła proces migracji lokalnego systemu SAP HR na system globalny Grupy Praktiker. Przeniesione zostały obszary kadr i płac, zarządzania strukturą organizacyjną oraz aplikacje portalowe służące do obsługi procesów planowania czasu pracy, ocen okresowych i premiowania. Za migrację systemu na gruncie polskim odpowiedzialna była firma GAVDI Polska S.A.

Czytaj więcej »Z systemu lokalnego na globalny – GAVDI zakończyło migrację w Praktiker Polska

Elektronizacja procesów HR zwiększy satysfakcję z pracy

Polscy pracownicy są umiarkowanie zadowoleni ze swojej aktywności zawodowej. Według badania przeprowadzonego przez TNS OBOP ogólna satysfakcja Polaków z pracy kształtuje się na poziomie 52 punktów i jest niższa od średniej europejskiej, wynoszącej 60 punktów. Zapewnienie przyjaznego środowiska pracy, stworzenie warunków do rozwoju i doskonalenia umiejętności osobistych to wybrane czynniki zwiększające satysfakcję pracowników. W realizacji tych celów niezwykle pomocne będą narzędzia IT do zarządzania kadrami.

Czytaj więcej »Elektronizacja procesów HR zwiększy satysfakcję z pracy

Jak zabezpieczyć firmę przed utratą dokumentów?

W dobie wszechobecnej digitalizacji elektroniczna archiwizacja dokumentów w firmach wydaje się naturalnym krokiem w stronę sprawniejszej administracji i staje się wyznacznikiem bezpiecznej i nowoczesnej firmy. Wiele przedsiębiorstw wciąż jednak nie stosuje rozwiązań, które w obliczu takich wydarzeń jak tegoroczna powódź, mogłyby uchronić firmy przed utratą ważnych dokumentów i związanymi z tym konsekwencjami.Czytaj więcej »Jak zabezpieczyć firmę przed utratą dokumentów?