Archiwa tagu: GAVDI

GAVDI realizuje upgrade systemu SAP ERP w Randstad Sp. z o.o.

Firma GAVDI Polska S.A. przeprowadza upgrade systemu SAP ERP w agencji doradztwa personalnego i pracy tymczasowej Randstad Sp. z o.o. Projekt obejmuje obszar technologiczny oraz następujące moduły: HR (kadry, płace, czas pracy), sprzedaż i dystrybucja, finanse, środki trwałe, controlling oraz analiza zyskowności. Upgrade realizowany jest wspólnie z podwykonawcą, firmą SI-Consulting.

Z systemu lokalnego na globalny – GAVDI zakończyło migrację w Praktiker Polska

Firma Praktiker Polska Sp. z o.o. zakończyła proces migracji lokalnego systemu SAP HR na system globalny Grupy Praktiker. Przeniesione zostały obszary kadr i płac, zarządzania strukturą organizacyjną oraz aplikacje portalowe służące do obsługi procesów planowania czasu pracy, ocen okresowych i premiowania. Za migrację systemu na gruncie polskim odpowiedzialna była firma GAVDI Polska S.A.

Firmy nadal szukają oszczędności

Dla większości firm ostatni rok upłynął pod znakiem oszczędności i cięć budżetowych. Pierwsze opinie wieszczące poprawę sytuacji wydają się być przedwczesne. Według większości ekonomistów, przed przedsiębiorcami jeszcze trudne kilkanaście miesięcy.

Jak zabezpieczyć firmę przed utratą dokumentów?

W dobie wszechobecnej digitalizacji elektroniczna archiwizacja dokumentów w firmach wydaje się naturalnym krokiem w stronę sprawniejszej administracji i staje się wyznacznikiem bezpiecznej i nowoczesnej firmy. Wiele przedsiębiorstw wciąż jednak nie stosuje rozwiązań, które w obliczu takich wydarzeń jak tegoroczna powódź, mogłyby uchronić firmy przed utratą ważnych dokumentów i związanymi z tym konsekwencjami.