Garmin

2 Garmin

Systemy nawigacyjne Garmin w samochodach Mercedes-Benz

garminGarmin, globalny lider w dostarczaniu rozwiązań bazujących na nawigacji satelitarnej, ogłasza, że firma Daimler AG wybrała Garmina jako światowego dostawcę systemów nawigacyjnych do przyszłych modeli marki Mercedes-Benz. Wielokrotnie nagradzane nawigacje firmy Garmin będą w pełni zintegrowane z systemami pokładowymi samochodów Mercedes-Benz przez najbliższe cztery lata.

Czytaj dalej »Systemy nawigacyjne Garmin w samochodach Mercedes-Benz

3 Garmin

Najnowsza aktualizacja aplikacji nawigacyjnej Garmina dla iOS

garminGarmin aktualizuje aplikacje NAVIGON dla iPhone’ów i iPadów. Aplikacja NAVIGON Europe zapewnia precyzyjną nawigację i szereg dodatkowych funkcji, takich jak dostęp do informacji z Wikipedii o interesujących miejscach w okolicy, możliwość udostępniania swojej lokalizacji wybranym osobom czy współpraca z samochodowym systemem audio.

Czytaj dalej »Najnowsza aktualizacja aplikacji nawigacyjnej Garmina dla iOS

Garmin dēzl 760 – najlepszy asystent kierowcy ciężarówki

Garmin, globalny lider w dostarczaniu rozwiązań bazujących na nawigacji satelitarnej, prezentuje pierwszą 7-calową nawigację dla kierowców ciężarówek – dēzl 760. Nowy aktywny asystent pasa ruchu (Active Lane Guidance) oraz duży wyświetlacz pomogą kierowcom bezpiecznie i pewnie nawigować na skrzyżowaniach i zjazdach z autostrad. Garmin dēzl 760 jest wyposażony w wiele funkcji dedykowanych kierowcom ciężarówek, takich jak wyliczanie trasy z uwzględnieniem specyfiki pojazdu ciężarowego, ostrzeżenia o niebezpieczeństwach, specjalnie dobrane punkty POI, głośnik o większej mocy oraz możliwość współpracy z kamerą cofania. Urządzenie jest kompatybilne z aplikacją Smartphone Link, dzięki czemu jest to pierwsza nawigacja dla kierowców ciężarówek z możliwością wyświetlania bieżących informacji, takich jak ceny paliw, obrazy z kamer drogowych czy prognozy pogody.

Czytaj dalej »Garmin dēzl 760 – najlepszy asystent kierowcy ciężarówki

Garmin przejął firmę Nexus Marine AB, wiodącego dostawcę oprzyrządowania na rynek żeglarski

Garmin, globalny lider w dostarczaniu zaawansowanych rozwiązań bazujących na nawigacji satelitarnej, ogłasza, że spółka wzbogaciła się o firmę Nexus Marine AB, prywatnego projektanta i producenta oprzyrządowania jachtów. Informacja ta została upubliczniona w trakcie targów Southhampton Boat Show, odbywających się w dniach 14-23 września 2012 roku.

Czytaj dalej »Garmin przejął firmę Nexus Marine AB, wiodącego dostawcę oprzyrządowania na rynek żeglarski

Kamery morskie Garmin ułatwiają nawigację w ciemności

Garmin, globalny lider w dostarczaniu rozwiązań bazujących na nawigacji satelitarnej, prezentuje nową rodzinę kamer termowizyjnych oraz kamer typu low-light (pracujących przy słabym oświetleniu) – GCT 30, GCT 20 i GCL 20. Najnowsze kamery Garmin dedykowane żeglarzom przystosowane są do pracy w warunkach ograniczonego lub całkowitego braku oświetlenia, umożliwiają zdalną regulację w pionie i poziomie oraz dostęp do funkcji zoom (PTZ). Garmin GCL 20 to kamera, która pozwala na prowadzenie obserwacji w warunkach ograniczonej widoczności – o zmierzchu, nad ranem czy np. podczas mgły. Natomiast modele GCT 30 i GCT 20 to kamery termowizyjne, odpowiednio o wysokiej i niskiej rozdzielczości, które przystosowane są do pracy w całkowitej ciemności.

Czytaj dalej »Kamery morskie Garmin ułatwiają nawigację w ciemności

Nawiguj i fotografuj

Garmin International Inc., oddział Garmin Ltd. (NASDAQ: GRMN), globalny lider w dostarczaniu zaawansowanych rozwiązań bazujących na nawigacji satelitarnej, ma przyjemność zaprezentować dwie nowe nawigacje z flagowej serii GPSMap 62. Oba debiutujące modele, GPSMap 62stc i GPSMap 62sc, wyposażone zostały w aparat cyfrowy z matrycą 5 megapikseli oraz funkcjami autofocus i automatycznego geotagowania zdjęć.

Czytaj dalej »Nawiguj i fotografuj