Galeria Victoria

Pełen wrażeń początek czerwca w Galerii Victoria

Pierwsze dwa tygodnie czerwca to okres pełen wrażeń dla klientów Galerii Victoria w Wałbrzychu. W sobotę 2 czerwca 2012 r., przed centrum handlowym odbędą się zawody Dirt City Ride, które w zeszłym roku cieszyły się dużą popularnością wśród mieszkańców Wałbrzycha. W dniach 2-3 czerwca przygotowano także z okazji Dnia Dziecka specjalne gry i zabawy dla najmłodszych. Z kolei 9 i 10 czerwca wiele emocji czeka fanów piłki nożnej, którzy między innymi będą mogli wziąć udział w otwartym turnieju futbolowym.

Czytaj dalej »Pełen wrażeń początek czerwca w Galerii Victoria

Od wtorku rusza pierwsze bezpłatne połączenie autobusowe do Galerii Victoria

Od wtorku, 1 lutego 2011 r., na trasie Plac Grunwaldzki – Galeria Victoria zacznie kursować bezpłatny autobus dostępny dla wszystkich osób, które chcą dotrzeć do centrum handlowego. Autobus będzie kursował 7 dni w tygodniu w godzinach 9.00-20.00, od poniedziałku do soboty co dziesięć minut, a w niedzielę co godzinę. Od soboty, 29 stycznia 2011 r. do czwartku, 3 lutego 2011 r., na najbardziej ruchliwych przystankach hostessy będą rozdawać szczegółowy rozkład jazdy autobusu.

Czytaj dalej »Od wtorku rusza pierwsze bezpłatne połączenie autobusowe do Galerii Victoria

Wielkie otwarcie Galerii Victoria już za dwa tygodnie

Już za dwa tygodnie, czyli w sobotę, 16 października 2010 r., o godzinie 8.00 rano, odbędzie się uroczyste otwarcie unikalnej i pięknej Galeria Victoria. Keen Property Partners Retail (KPP Retail), deweloper pierwszego nowoczesnego centrum handlowo-rozrywkowego w Wałbrzychu i regionie, oraz najemcy Galerii Victoria przygotowali z tej okazji mnóstwo atrakcji.

Czytaj dalej »Wielkie otwarcie Galerii Victoria już za dwa tygodnie

Media Markt w galerii Victoria w Wałbrzychu

Keen Property Partners Retail (KPP Retail), deweloper unikalnego i pięknego centrum handlowo-rozrywkowego Galeria Victoria w Wałbrzychu, podpisał umowę najmu powierzchni handlowej z firmą Media Markt, wiodącym sprzedawcą elektroniki użytkowej oraz urządzeń technicznych w Polsce. Sieć oferuje szeroki wybór urządzeń i akcesoriów RTV oraz AGD polskich i zagranicznych producentów we wszystkich segmentach cenowych. Czytaj dalej »Media Markt w galerii Victoria w Wałbrzychu

Finał akcji „Wybierz gwiazdę na otwarcie Victorii”. Katerine oraz Patrycja Markowska zagrają koncerty podczas otwarcia Galerii Victoria w Wałbrzychu

Właśnie zakończył się pierwszy etap kampanii promocyjnej związanej z otwarciem unikalnego i pięknego centrum handlowo-rozrywkowego Galeria Victoria w Wałbrzychu, które zaplanowano na 16 października 2010 r. W ramach akcji „Wybierz gwiazdę na otwarcie Victorii” przeprowadzonej przez agencję reklamową Effectica internauci wybrali wykonawcę, który swoim koncertem uświetni uroczystość otwarcia centrum handlowego. Można było oddać głosy na jednego z pięciu wykonawców: Patrycję Markowską, Sashę Strunin, Stachursky’ego, Kasię Kowalską lub Katerinę. Najwięcej głosów otrzymały Katerine (33%) oraz Patrycja Markowska (29%). Ze względu na niewielką różnicę w ilości otrzymanych głosów, zdecydowano, że obie wokalistki wystąpią podczas uroczystości otwarcia Galerii Victoria. W akcji wzięło udział ponad 5 tysięcy internautów. Wyniki głosowania dostępne są na stronie internetowej Galerii Victoria www.galeriavictoria.pl/gwiazda.

Czytaj dalej »Finał akcji „Wybierz gwiazdę na otwarcie Victorii”. Katerine oraz Patrycja Markowska zagrają koncerty podczas otwarcia Galerii Victoria w Wałbrzychu

Rusza akcja „Wybierz gwiazdę na otwarcie Victorii”

Dzisiaj rusza akcja promocyjna „Wybierz gwiazdę na otwarcie Victorii”, której celem będzie zachęcenie mieszkańców Wałbrzycha do wybrania wykonawcy, który swoim koncertem uświetni uroczystość otwarcia unikalnego i pięknego centrum handlowo-rozrywkowego Galeria Victoria w Wałbrzychu. Mieszkańcy Wałbrzycha mogą oddać swój głos na jednego z pięciu wykonawców: Patrycję Markowską, Sashę Strunin, Stachursky’ego, Kasię Kowalską lub Katerinę. Formularz umożliwiający głosowanie na poszczególnych wykonawców jest dostępny na stronie internetowej Galerii Victoria www.galeriavictoria.pl/gwiazda. Akcja będzie promowana w Internecie oraz w lokalnym wałbrzyskim radiu RMF MAXXX. Koncepcja akcji została przygotowana przez agencję Effectica, która specjalizuje się w opracowywaniu i realizacji zintegrowanych kampanii reklamowych z wykorzystaniem różnych kanałów komunikacji. Effectica będzie odpowiedzialna za przygotowanie oraz realizację kampanii reklamowych dla Galerii Victoria, w tym również promocję centrum w związku z jego otwarciem planowanym na 16 października 2010 roku. Agencja została wybrana w drodze przetargu.

Czytaj dalej »Rusza akcja „Wybierz gwiazdę na otwarcie Victorii”

Peacocks, KFC i Doriano w Galerii Victoria

Keen Property Partners Retail (KPP Retail), deweloper unikalnego i pięknego centrum handlowo-rozrywkowego Galeria Victoria w Wałbrzychu, podpisał kolejne umowy najmu powierzchni handlowej z firmami Peacocks, KFC i Doriano. Brytyjska sieć sklepów odzieżowych Peacocks wynajęła około 370 m2 na parterze centrum handlowego. Popularna międzynarodowa sieć restauracji KFC oraz Doriano, lokalna restauracja serwująca dania kuchni włoskiej, otworzą swoje punkty w strefie restauracyjnej zlokalizowanej na pierwszym piętrze Galerii Victoria. Restauracje zajmą odpowiednio 110 m2 oraz około 55 m2. Budowa centrum handlowego rozpoczęła się w lutym 2009 roku, a ceremonia jego otwarcia odbędzie się w sobotę, 16 października 2010 roku.

Czytaj dalej »Peacocks, KFC i Doriano w Galerii Victoria