galeria Madison

1 galeria Madison

Pasje Bez Barier w GH Madison

Dzień 5 maja to Dzień Walki z Dyskryminacją Osób Niepełnosprawnych. Z inspiracji tym hasłem pojawiła się idea zorganizowania wydarzenia, które pokazywałoby, że pasje nie znają żadnych ograniczeń. Oddawanie się jakiejś pasji czyni  życie ciekawszym i radośniejszym. Jednak będą to marzenia i pasje jeszcze bardziej niezwykłe i niecodzienne niż zazwyczaj – będą to marzenia i pasje osób niepełnosprawnych. Czytaj więcej »Pasje Bez Barier w GH Madison

Madison kocha recykling!

Współpraca artystów i ekologów to najlepszy sposób, aby przybliżyć społeczeństwu ważny problem, jakim jest ochrona środowiska. Z okazji Międzynarodowego Dnia Ziemi, w sobotę 21 kwietnia w Galerii Handlowej Madison spotkają się wszyscy Ci, którym zależy na zdrowiu i pięknie naszej planety.

Czytaj więcej »Madison kocha recykling!

Gdańsk czyta dwa razy szybciej!

Średnia prędkość czytania Polaków to 180-220 słów na minutę przy zrozumieniu tekstu na poziomie 50%. Już po 30 minutach błyskawicznego szkolenia każdy, kto wykona ćwiczenia zaproponowane przez trenera będzie potrafił czytać szybciej i skuteczniej. Innymi słowy, przeczytanie każdej książki zajmie nawet połowę mniej czasu bez utraty zrozumienia.

Czytaj więcej »Gdańsk czyta dwa razy szybciej!