Galeria Krakowska

Pandora w Galerii Krakowskiej

Podbija serca kobiet na całym świecie. Pozwala podkreślić kobiecość, wyrazić emocje czy zachować najpiękniejsze wspomnienia…Tak najprościej można opisać wyjątkową biżuterię, cenionej duńskiej firmy. Pandora to piękno skandynawskiego designu, ręcznie wykonane elementy i indywidualny styl. W grudniu otwarty zostanie salon Pandory w Galerii Krakowskiej.

Czytaj dalej »Pandora w Galerii Krakowskiej

LEGO w Galerii Krakowskiej – podróż do przyszłości

Jaki będzie świat za 20 lub 50 lat? Czy będą w nim samochody-roboty i domy z silnikami rakietowymi? A może podmorskie osiedla i kosmobusy na Marsa? Jeśli rzeczywistość nie będzie aż tak wybujała, to z pewnością będzie taka w dziecięcej wyobraźni. 22 i 23 października Galeria Krakowska zaprasza wszystkie dzieci z rodzicami na wielkie budowanie z miliona klocków, pod hasłem „Podróż do przyszłości z LEGO”. Udział jest całkowicie bezpłatny.

Czytaj dalej »LEGO w Galerii Krakowskiej – podróż do przyszłości

Fiat 500 szuka właściciela. Galeria Krakowska świętuje 5-te urodziny

Czerwony, szybki i bardzo pojemny. Taki jest Fiat 500, który w Galerii Krakowskiej czeka na swojego właściciela. 15 października za kierownicą tego najsłynniejszego „Włocha” usiądzie zwycięzca loterii urodzinowej, w której można brać udział już od 1 października. W najbliższy weekend (8–9 października) Galeria zaprasza najmłodszych krakowian na zabawy urodzinowe, a w kolejny weekend (15-16 października) zaprasza na koncert Kayah, oraz na bardzo słodki – Małopolski Festiwal Tortów Kreatywnych. Wielka feta w sercu Krakowa będzie trwała do 16 października. W te dni Galeria Krakowska nie czeka na prezenty – sama je rozdaje!

Czytaj dalej »Fiat 500 szuka właściciela. Galeria Krakowska świętuje 5-te urodziny

Galeria Krakowska trzecia w Polsce

Galeria Krakowska uplasowała się na trzeciej pozycji w rankingu najlepszych centrów handlowych przygotowanym, po raz pierwszy w Polsce, przez Forum Najemców i TNS Pentor. Lista i jej kolejność powstała na podstawie opinii najemców – ocenili oni m. in. zarządzenie galerią, działania marketingowe oraz satysfakcję handlową. W badaniu z werdyktem zarządców sklepów zmierzyło się 79 centrów handlowych.

Czytaj dalej »Galeria Krakowska trzecia w Polsce

Kraków w szale zakupów – NOC ZAKUPÓW w Galerii Krakowskiej

O tej porze galeria zwykle już śpi. Kasy odpoczywają zamknięte na klucz, a manekiny zasypiają w ciemnościach. Tylko stróż spaceruje sprawdzając, czy nic nie burzy nocnego porządku. A gdyby tak raz „pobuszować” po sklepach trochę dłużej? W końcu zakupy to frajda, więc czemu nie zaserwować ich sobie w piątkową noc?

Czytaj dalej »Kraków w szale zakupów – NOC ZAKUPÓW w Galerii Krakowskiej