Galeria Korona Kielce

Mc Donald’s w Galerii Korona Kielce

Mc Donald’s to jedna z najbardziej rozpoznawalnych sieci restauracji w Polsce, której suma wszystkich lokali w kraju wynosi blisko 300. Nie mogło jej więc zabraknąć także w powstającej Galerii Korona Kielce. Tym samym bogata oferta gastronomiczna centrum powiększyła się o kolejnego, popularnego najemcę. W Galerii Korona Kielce, obok Mc Donald`s działać będą restauracje serwujące dania kuchni z całego świata: polskiej, amerykańskiej, japońskiej, włoskiej, chińskiej i tureckiej.

Czytaj dalej »Mc Donald’s w Galerii Korona Kielce

LIST Roma w Galerii Korona Kielce

Włoska firma odzieżowa LIST Roma rozpoczyna swoją polską ekspansję. Najwyższa jakość wykonania, dobra cena oraz stylowe i modne produkty – tym charakteryzuje się marka LIST, która otwiera swoje pierwsze polskie sklepy. Jeden z nich powstanie w Galerii Korona Kielce. Jest to kolejny sukces śródmiejskiego centrum handlowego, które pozyskuje wyjątkowych najemców stając się unikatowym Domem Mody.

Czytaj dalej »LIST Roma w Galerii Korona Kielce

Galeria Korona Kielce – wielka degustacja światowych smaków

Od maja w jednym miejscu, mieszkańcy będą mogli wypić włoską kawę, paragwajską herbatę i zjeść jedyną w województwie pizzę w kształcie bajkowych postaci. Łącznie w Galerii Korona Kielce znajdzie się aż 16 najemców z branży gastronomicznej. Będzie to największa liczba lokali tej grupy skupiona w centralnym punkcie Kielc.

Czytaj dalej »Galeria Korona Kielce – wielka degustacja światowych smaków