Archiwa tagu: Fundacja Świętego Mikołaja

Akcja „Dom Boskich” na rzecz rodzinnych domów dziecka zakończona

Akcja społeczna „Dom Boskich” to inicjatywa magazynu Cztery Kąty, serwisu Rodzinka.tvp.pl, Małgorzaty Kożuchowskiej, Tomasza Karolaka oraz pozostałych aktorów serialu Rodzinka.pl. Organizatorzy przygotowali trzy konkursy, w których wygrywając nagrody dla siebie jednocześnie wspiera się rodzinne domy dziecka.

Balony z marzeniami na Dzień Rodzicielstwa Zastępczego

Już 30 maja będziemy w Polsce obchodzić Dzień Rodzicielstwa Zastępczego. Z tej okazji 28 maja, w samo południe, z inicjatywy Koalicji na rzecz Rodzinnej Opieki Zastępczej w całej Polsce polecą w niebo balony z marzeniami dzieci oraz opiekunów z placówek rodzinnej opieki zastępczej.

Już 20 maja poznamy laureatów konkursu „Mama w pracy”

Tegoroczna, IV edycja konkursu „Mama w pracy” zebrała aż 112 firm z całej Polski. Już 20 maja, podczas uroczystej Gali, organizatorzy – Fundacja Świętego Mikołaja, Rzeczpospolita oraz Instytut MillwardBrown SMG/KRC – wręczą statuetki laureatom oraz dyplomy firmom wyróżnionym w popularnym plebiscycie.

Zakończono przyjmowanie zgłoszeń do IV edycji konkursu „Mama w pracy”

Do tegorocznej, IV edycji konkursu „Mama w pracy” zgłosiło się aż 112 firm o bardzo zróżnicowanym profilu działalności. Popularność plebiscytu – organizowanego przez Fundację Świętego Mikołaja wraz z Rzeczpospolitą oraz Instytutem Millward Brown SMG/KRC – potwierdza, że problematyka łączenia macierzyństwa z rozwojem zawodowym kobiet zyskuje coraz większe znaczenie społeczne.

Konkurs „Mama w pracy” przedłużony

Do 15 marca został przedłużony termin nadsyłania zgłoszeń do IV edycji konkursu „Mama w pracy”, organizowanego przez Fundację Świętego Mikołaja wspólnie z Rzeczpospolitą oraz instytutem badawczym MillwardBrown SMG/KRC. Już teraz chęć udziału w plebiscycie promującym aktywne zawodowo mamy potwierdziło ponad 100 pracodawców ze wszystkich sektorów gospodarki. Udział w konkursie jest bezpłatny.

Podróżujący Trzej Królowie dla Fundacji Świętego Mikołaja

Już w najbliższy czwartek, 6 stycznia w warszawskim Muzeum Literatury odbędzie się wernisaż wystawy pt. „Podróż Trzech Króli według T.S. Eliota” oraz specjalny koncert w Kościele Nawiedzenia Najświętszej Marii Panny. Podczas wydarzenia zbierane będą środki na Fundusz Edukacyjny w ramach kampanii Grunt to rodzina – prowadzonej przez Fundację Świętego Mikołaja.