Przejdź do treści

Fundacja Równe Szanse

Fundacja „Równe Szanse” złożyła do sądu pozew przeciwko FoodCare o zapłatę wynagrodzenia w wysokości powyżej 10 mln zł

Fundacja Darka Michalczewskiego „Równe Szanse” złożyła w sądzie Okręgowym w Krakowie pozew przeciwko spółce FoodCare o zapłatę zaległego wynagrodzenia z tytułu umowy,  wiążącej obie strony do października ubiegłego roku. W połowie 2010 roku pomimo ciągłej sprzedaży napojów z oznaczeniem Tiger spółka FoodCare odmówiła zapłaty należnej Fundacji prowizji. Fundacja będzie domagać się w sądzie należnego jej wynagrodzenia w wysokości ponad 10 milionów zł.

Czytaj dalej »Fundacja „Równe Szanse” złożyła do sądu pozew przeciwko FoodCare o zapłatę wynagrodzenia w wysokości powyżej 10 mln zł

Spółka FoodCare po raz kolejny próbuje obejść zakazy sądowe w najnowszej kampanii reklamowej

W ostatnich dniach firma FoodCare rozpoczęła ogólnopolską kampanię reklamową pod hasłem „Oryginalny smak w nowej puszce”. W materiałach promocyjnych wykorzystana jest puszka napoju, która nawiązuje i bezpośrednio kojarzy się z opakowaniem napoju energetyzującego TIGER, celowo wprowadzając konsumentów w błąd. Kampania prowadzona przez FoodCare jest kolejną próbą obejścia obowiązujących zakazów sądowych i podważeniem zasad uczciwej konkurencji.

Czytaj dalej »Spółka FoodCare po raz kolejny próbuje obejść zakazy sądowe w najnowszej kampanii reklamowej

Stypendia sportowe Fundacji Darka Michalczewskiego ”Równe Szanse” rozdane podczas 67. Tour de Pologne

W tym roku Fundacja Darka Michalczewskiego ”Równe Szanse” ufundowała 30 stypendiów sportowych dla najbardziej potrzebujących młodych sportowców. 7 sierpnia 2010 r. po zakończeniu ostatniego etapu 67. Tour de Pologne w Krakowie odbyło się uroczyste wręczenie stypendiów młodym zawodnikom. W uroczystości wzięły udział legendy polskiego sportu: Darek ”Tiger” Michalczewski, Czesław Lang, Robert Korzeniowski, Iwona Guzowska oraz Monika Pyrek.

Czytaj dalej »Stypendia sportowe Fundacji Darka Michalczewskiego ”Równe Szanse” rozdane podczas 67. Tour de Pologne