Przejdź do treści

Fundacja Obserwatorium Zarządzania

Klienci ocenili jakość usług i produktów oferowanych przez itelligence

Fundacja Obserwatorium Zarządzania, posiadająca wieloletnie doświadczenie w realizacji badań marketingowych i społecznych, przeprowadziła dla itelligence badanie poziomu satysfakcji Klienta. Klienci bardzo wysoko ocenili usługi i produkty oferowane przez itelligence w zakresie outsourcingu IT, konsultingu oraz wsparcia aplikacyjnego i maintenance systemów SAP.

Czytaj dalej »Klienci ocenili jakość usług i produktów oferowanych przez itelligence

Seminarium Kapitał Ludzki – kompetencje źródłem efektywności i innowacyjności firmy

5 września w Pałacu Chodkiewiczów w Warszawie rozpoczął się cykl Seminariów „Kapitał Ludzki – kompetencje źródłem efektywności i innowacyjności firmy”. Ich celem jest wspieranie firm w optymalizacji wykorzystania zasobów ludzkich oraz ocenie poziomu rozwoju pracowników w zakresie kluczowych dla organizacji kompetencji.

Czytaj dalej »Seminarium Kapitał Ludzki – kompetencje źródłem efektywności i innowacyjności firmy

Wyższa użyteczność skuteczną receptą na sukces

Najwyższej klasy eksperci w obszarze e-biznesu wzięli udział w cyklicznym spotkaniu @rewolucja biznesu, które odbyło się 8 – 9 czerwca 2010 w Warszawie. Organizatorem Projektu, który odbył się już po raz piaty jest portal wiedzy dla biznesu – Nowoczesna Firma oraz Fundacja Obserwatorium Zarządzania. W czasie spotkania omawiano największe wyzwania jakie stoją przed polskimi przedsiębiorstwami prowadzącymi swoje działania w Internecie.

Czytaj dalej »Wyższa użyteczność skuteczną receptą na sukces

Minister Pracy Patronem Honorowym Programu Inwestor w Kapitał Ludzki

Minister Pracy i Polityki Społecznej Jolanta Fedak objęła patronatem honorowym Ogólnopolski Program Certyfikacyjny Inwestor w Kapitał Ludzki, organizowany przez Fundację Obserwatorium Zarządzania. Celem Programu jest stałe podnoszenie poziomu zarządzania zasobami ludzkimi w Polsce poprzez promocję organizacji spełniających najwyższe standardy w tym zakresie. Czytaj dalej »Minister Pracy Patronem Honorowym Programu Inwestor w Kapitał Ludzki

Jak w pełni zaangażować ludzi w „czasach turbulencji’? III edycja projektu Postawy Pracownicze

Wartość, jaką jest pracownik i jego nastawienie do wykonywanych obowiązków oraz samego miejsca pracy jest bezdyskusyjna. Stwierdzenie wydaje się oczywiste jednak kiedy przychodzi do części praktycznej, czyli analizy działań podejmowanych celem budowania właściwych postaw pracowników, sytuacja wygląda już zupełnie inaczej – niestety gorzej.
Czytaj dalej »Jak w pełni zaangażować ludzi w „czasach turbulencji’? III edycja projektu Postawy Pracownicze

Rekordowy Kongres Kadry

Blisko 2000 uczestników z Polski i z zagranicy oraz ponad 150 prelegentów z 18 krajów świata gościło na Międzynarodowym Kongresie Kadry & Expo, który odbył się w dniach 24-25 listopada 2008 roku w warszawskim hotelu Hilton. Była to już VIII edycja prestiżowego wydarzenia branży HR, pierwszy raz w wymiarze międzynarodowym. Organizatorami Kongresu Kadry są Nowoczesna Firma oraz Fundacja Obserwatorium Zarządzania.
Czytaj dalej »Rekordowy Kongres Kadry