Fundacja Nasza Ziemia

Ekologiczny maj w „Reducie”

W dwie najbliższe soboty, 9 i 16 maja, w godzinach 13.00 – 18.00, w warszawskim Centrum Handlowym „Reduta” ponownie będzie można spotkać się z przedstawicielami Fundacji Nasza Ziemia. Tym razem okazją do rozmów są ekologiczne święta obchodzone w maju – Dzień Kasztanowca oraz Międzynarodowy Dzień Bioróżnorodności.

Czytaj więcej »Ekologiczny maj w „Reducie”

1 000 wolontariuszy rozpocznie jutro w Warszawie, Gdańsku i Olsztynie wiosenną edycję akcji „Więcej drzew dzięki Tobie”

Citi Handlowy wraz z Fundacją Kronenberga i Fundacją Nasza Ziemia posadzi w tym roku 138 tysięcy drzew. To kontynuacja inaugurowanej w zeszłym roku akcji „Więcej drzew dzięki Tobie”. Bank zobowiązał się, że w imieniu każdego klienta, który zrezygnuje z otrzymywania papierowego wyciągu posadzi jedno drzewo.Czytaj więcej »1 000 wolontariuszy rozpocznie jutro w Warszawie, Gdańsku i Olsztynie wiosenną edycję akcji „Więcej drzew dzięki Tobie”

138 tysięcy drzew, 3 Rodzinne Pikniki Ekologiczne oraz las wolontariuszy – trwają przygotowania do wiosennej edycji programu „Więcej drzew dzięki Tobie”

Citi Handlowy wraz z Fundacją Kronenberga i Fundacją Nasza Ziemia rusza z kolejną odsłoną programu „Więcej drzew dzięki Tobie”. Bank zobowiązał się, że w imieniu każdego klienta, który zrezygnuje z wyciągu papierowego na rzecz elektronicznego posadzi jedno drzewo.Czytaj więcej »138 tysięcy drzew, 3 Rodzinne Pikniki Ekologiczne oraz las wolontariuszy – trwają przygotowania do wiosennej edycji programu „Więcej drzew dzięki Tobie”