Archiwa tagu: Fundacja Kronenberga

Citi Handlowy zaangażował ponad 1600 wolontariuszy w pomoc dla 14,5 tys. potrzebujących

1609 wolontariuszy – 894 pracowników Citi Handlowy oraz 715 członków ich rodzin i znajomych – przepracowało w czerwcu niemal 12 tys. godzin, realizując 125 projektów społecznych na rzecz blisko 14,5 tys. potrzebujących z 14 województw. Za koordynację działań wolontariackich w Polsce odpowiedzialna była Fundacja Kronenberga przy Citi Handlowy.

Czas na oszczędzanie

24 października już po raz piąty rozpocznie się ogólnopolska akcja edukacyjna „Tydzień dla Oszczędzania”. Jej celem jest propagowanie idei oszczędzania oraz wiedzy z zakresu racjonalnego gospodarowania pieniędzmi. Organizatorem przedsięwzięcia jest Fundacja Kronenberga przy Citi Handlowy, która od 15 lat zajmuje się popularyzacją edukacji finansowej.

Fundacja Kronenberga „Mecenasem Bydgoskiego Ogrodu Sztuk”

Fundacja Kronenberga przy Citi Handlowy została odznaczona tytułem „Mecenasa Bydgoskiego Ogrodu Sztuk” w uznaniu za pomoc w zakupie obrazu Leona Wyczółkowskiego „Róże w wazonie” Muzeum Okręgowemu im. L. Wyczółkowskiego w Bydgoszczy. Uroczystość wręczenia odznaczenia odbyła się 20 stycznia w Filharmonii Pomorskiej.