Archiwa tagu: Fujitsu

Rady dla biznesu

150 miejsc pracy, obowiązkowe szkolenia i ciekawe wyzwania. Taki pakiet zawodowych doświadczeń ma do zaoferowania studentom i absolwentom Uniwersytetu Łódzkiego Fujitsu Services, największy europejski dostawca infrastruktur informatycznych. Na sportowców, trenerów i terapeutów czekają zaś staże na przykład w Aquaparku FALA, obecnie największym parku wodnym w Polsce.

Oficjalna polska premiera nowej rodziny procesorów 2010 Intel Core

Najbardziej zaawansowana i inteligentna technologia dla notebooków i desktopów zaprezentowana na pokazie firmy Intel w Warszawie. Mark Brailey, Dyrektor Strategiczny Intela na region EMEA, zaprezentował wczoraj w Warszawie nową rodzinę procesorów 2010 Intel Core. · Procesory przeznaczone na rynek masowy oferują teraz technologię Intel Turbo Boost1, automatycznie adaptując się do potrzeb wydajnościowych użytkownika.

Citrix i Fujitsu – porozumienie na rzecz wirtualizacji desktopów

Citrix Systems i Fujitsu Technology Solutions poinformowały o zawarciu umowy OEM, która pomoże przedsiębiorstwom w ograniczeniu kosztów oraz złożoności wdrażania infrastruktury wirtualnych desktopów (VDI). Fujitsu zintegruje własne rozwiązania do obsługi wirtualnych stanowisk pracy z Citrix® XenDesktop™ oraz technologią „wysokiej rozdzielczości” HDX™.