FRU.PL

1 FRU.PL

Na nartach, desce lub z wędką po Azji i Ameryce Południowej

fruZastanawiasz się gdzie zaplanować swój najbliższy urlop, żeby różnił się on od dotychczasowych? Chciałbyś poznać kraj do którego planujesz podróż z zupełnie innej perspektywy, a przy tym marzy Ci się aktywny wypoczynek? Zjazd na nartach do wnętrza wulkanu, szybowanie na kitesurfingu wzdłuż plaż słonecznej Brazylii, czy polowanie na prawdziwe wodne potwory w rzekach Tajlandii – to tylko nieliczne aktywności, które Fru.pl poleca na jesienny urlop.

Czytaj dalej »Na nartach, desce lub z wędką po Azji i Ameryce Południowej

Wielkanocne podróże lotnicze Polaków

Jak co roku większość Polaków planuje spędzić  Wielkanoc w gronie najbliższych. Często oznacza to, że święta spędzimy z rodziną, ale poza granicami kraju. Z analizy platformy rezerwacji biletów lotniczych FRU.PL wynika, że najwięcej Polaków poleci do Wlk. Brytanii, Niemiec oraz Irlandii. Część osób wybiera się na kilkudniowe wakacje w gronie przyjaciół do jednego z europejskich miast.

Czytaj dalej »Wielkanocne podróże lotnicze Polaków

Wiosną na narty? Czemu nie!

Podczas gdy w Polsce zaczynają się roztopy, a  dni są coraz bardziej słoneczne, miłośników sportów zimowych szusujących w promieniach wiosennego słońca na alpejskich stokach, przybywa. Zbliżające się zakończenie sezonu narciarskiego oznacza bowiem liczne promocje w hotelach i pensjonatach, darmowe skipassy i ciekawe atrakcje kulturalne.

Czytaj dalej »Wiosną na narty? Czemu nie!

Rekordowa majówka ostatniej szansy

W tym roku na pierwszy dłuższy wyjazd nie musimy czekać do wakacji – biorąc 3 dni urlopu na 9 dniowy wypoczynek możemy udać się już w maju. Długie majówkowe wyjazdy znajdują coraz więcej zwolenników – aż 25 proc. klientów FRU.PL dokonało rezerwacji na ponad tygodniową podróż w tym terminie. Osoby, które nie mają jeszcze planów na majówkę, nie powinny się martwić, bilet lotniczy mogą kupić jeszcze w przystępnej cenie. FRU.PL przygotowało propozycje na spędzenie niezapomnianego wyjazdu specjalnie dla singli, par i rodzin.

Czytaj dalej »Rekordowa majówka ostatniej szansy

Samolotem na wiosenne narty do europejskich kurortów

Marzec i kwiecień to miesiące, które Polacy coraz chętniej wybierają na narciarski wypoczynek za granicą. Ceny urlopu we Włoszech czy Francji są coraz bardziej konkurencyjne do tego spędzonego w Polsce, a lot często dużo tańszy niż przemieszczanie się samochodem – za przelot do Mediolanu zapłacimy niespełna 300 złotych. Serwis FRU.PL przygotował zestawienie kurortów posiadających doskonałe warunki do uprawiania sportów zimowych, a także udzielił kilka porad i wskazówek, które będą pomocne podczas planowania wyjazdu.

Czytaj dalej »Samolotem na wiosenne narty do europejskich kurortów

Tar Heel Capital sprzedaje swoje udziały we FRU.PL

6 października na podstawie zawartych umów fundusz Tar Heel Capital zbył posiadane akcje i udziały w Spółkach związanych z serwisem rezerwacji lotniczych FRU.PL i jego rumuńskim odpowiednikiem Vola.ro. Udziały funduszu zostały wykupione przez założycieli Spółki – Michała Wrodarczyka i Jarosława Adamskiego – przy współudziale finansowania dłużnego. Wewnętrzna stopa zwrotu (IRR) z inwestycji dla funduszu wyniosła 23%. Strony nie ujawniają wartości transakcji.

Czytaj dalej »Tar Heel Capital sprzedaje swoje udziały we FRU.PL

Mondial z serwisem FRU.PL

Mondial Assistance udostępnił usługi ubezpieczeniowe użytkownikom portalu FRU.PL. Do ich dyspozycji oddano polisy turystyczne o rozbudowanym zakresie ochronnym. Obejmują one: koszty leczenia i assistance, ubezpieczenie następstw nieszczęśliwych wypadków, bagaż podróżny, odpowiedzialność cywilną oraz koszty anulowania biletu lotniczego.Czytaj dalej »Mondial z serwisem FRU.PL