Archiwa tagu: FRU.PL

Na nartach, desce lub z wędką po Azji i Ameryce Południowej

Zastanawiasz się gdzie zaplanować swój najbliższy urlop, żeby różnił się on od dotychczasowych? Chciałbyś poznać kraj do którego planujesz podróż z zupełnie innej perspektywy, a przy tym marzy Ci się aktywny wypoczynek? Zjazd na nartach do wnętrza wulkanu, szybowanie na kitesurfingu wzdłuż plaż słonecznej Brazylii, czy polowanie na prawdziwe wodne potwory w rzekach Tajlandii – to tylko nieliczne aktywności, które Fru.pl poleca na jesienny urlop.

Rekordowa majówka ostatniej szansy

W tym roku na pierwszy dłuższy wyjazd nie musimy czekać do wakacji – biorąc 3 dni urlopu na 9 dniowy wypoczynek możemy udać się już w maju. Długie majówkowe wyjazdy znajdują coraz więcej zwolenników – aż 25 proc. klientów FRU.PL dokonało rezerwacji na ponad tygodniową podróż w tym terminie.

Samolotem na wiosenne narty do europejskich kurortów

Marzec i kwiecień to miesiące, które Polacy coraz chętniej wybierają na narciarski wypoczynek za granicą. Ceny urlopu we Włoszech czy Francji są coraz bardziej konkurencyjne do tego spędzonego w Polsce, a lot często dużo tańszy niż przemieszczanie się samochodem – za przelot do Mediolanu zapłacimy niespełna 300 złotych.

Nowe funkcjonalności FRU.PL

Serwis FRU.PL wprowadza do swojego serwisu dwie innowacyjne funkcjonalności. Pierwsza z nich umożliwia porównywanie cen różnorodnych lotów w kilku kategoriach. Druga zapamiętuje ostatnie preferencje wyszukiwania. Wszystko po to, aby oszczędzać czas, energię i pieniądze klienta.

Tar Heel Capital sprzedaje swoje udziały we FRU.PL

6 października na podstawie zawartych umów fundusz Tar Heel Capital zbył posiadane akcje i udziały w Spółkach związanych z serwisem rezerwacji lotniczych FRU.PL i jego rumuńskim odpowiednikiem Vola.ro. Udziały funduszu zostały wykupione przez założycieli Spółki – Michała Wrodarczyka i Jarosława Adamskiego – przy współudziale finansowania dłużnego.